Yapay zeka mesleğinizi elinizden alabilir mi?

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
893
696
kodlama ve yazılımı da baya alır elinizden öyle bakarsınız ekrana. GitHub copilot'u 10 dakika kullanan herkes böyle düşünüyor :3

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
905
ZYZZ
Yapay zeka içinde ikili insan ilişkilerinin fazla ve baskın olduğu mesleklerin önüne geçemez. Sonuçta bu mesleklerde insan ilişkileri gerekiyor.

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Yapay Zeka İlerde Çoğu Mesleği İnsanların Elinden Alacak. Kodlama ve Yazılımı Çok Zor Alır, Ancak Kendini Kodlayabilirse sıkıntı olur biraz : D
Ben öyle düşünmüyorum bu insanlara destek olacak gibi baya kullanmasını bilende çok iyi yerlere gelir :)

yalan söylemekte uzmanlaşırsa neden olmasın
Kurnaz ensaf modeli

Teşekkürler :)
Güzel video olmuş eline sağlık.
Eline ve emeğine sağlık.
kodlama ve yazılımı da baya alır elinizden öyle bakarsınız ekrana. GitHub copilot'u 10 dakika kullanan herkes böyle düşünüyor :3
Kral bu yapay zekayı da insanlar yapıyor :D. Çokta şey yapmamak lazım :)
Yapay zeka içinde ikili insan ilişkilerinin fazla ve baskın olduğu mesleklerin önüne geçemez. Sonuçta bu mesleklerde insan ilişkileri gerekiyor.
Buna katılıyorum. Tasarımında bu yönünü ele almak gerekiyor. Yapay zeka ile yapılan çalışmalar ne kadar bir duygu barındırır? Tartışmaya açık.
Birkaç yüzyıl sonrası için evet ama şuan için hayır.
Yapay zeka tam anlamıyla hayatımıza bir 15 sene sonra girmiş olur bizde sonuçlarını görürüz o kadar sürmez :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.