Yapay zekalar kendi aralarinda kendilerinin gelistirdigi bir dille konustu facebook projeyi durdurdu !!!

JonnieBrofer

Uzman üye
4 Ocak 2016
1,436
3
Şöyle bir öneri vereyim sana , neden tüm filmlerde hep hayatta kalma söz konusu ? neden tüm filmlerde hep nükleer savaş sonrası zombileşme , robotların ahkam kestiği bir devir ? Yüce Rabbimiz biz insanlığı yarattı , biz ne yaptık ? dünya ne halde ? savaş , kan , pekala biz şimdi ne yapıyoruz ? robotlaştırıyoruz yerimizi , robot kasiyerler , telefonda siri , emin ol yeri geldiği zaman yapay zeka buna tenezzül edebilecek güçte olacaktır . bunun herkes farkına varmalı .
 

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
1
Tokyo
Yaptıkları yapay zekayı sınırlandırdıkları sürece ben bir problem olacağını sanmıyorum ama sınırlar ortadan kalkarsa yapay zekalar veri aktarımına yetişemedikleri zaman birbirleriyle veri alışverişi yaparak daha çabuk öğrenebilirler.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.