yardim edin limewire indirmiyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozturk27

Katılımcı Üye
27 Ağu 2007
435
6
Gaziantep
arkadaslar 4.14.12 pro kullaniyom muzigi buluyo cift tikliyom ama inmiyo oylece duruyo neden acep ilkdefa karsilasiyom böyle bekliyom yardimlarinizi

Barracuda

Katılımcı Üye
12 Ağu 2007
363
9
Türkiye
Eğer ki port yada filtre ayarlarında sorun varsa 38 farklı yerden indirsende birşey farketmez..

Bunları yap;

Modem ayarlarına gir..

http://192.168."." e gir Nat seç>nat modül fonksiyonu seç>soldaki pencereden >sanal sunucuyu seç>

TCP:4662 portu açmak için LANIP ADRESS 192.168."." yi gir;

Protokol tipi :TCP
Lan port:4662

Gerçek port:4662>etkin kutusunu seç ekle de..

UPP:4672 portu açmak için

Lan ıp adress :192.168."."> yi gir

Protokol tipi:UDP

LAN PORT:4672

Gerçek port:4672 etkin seç>ekle de..Tamamdır...

Birde göstermiş olduğun resimdeki pencerenin üst kısmında Tools yazar oraya tıkla

Options de;sol tarafta Advanced' e tıkla Firewall config'e tıkla açılan pencerede Router configuration'da "Use Upnp(Recomended)kutucuğunun onaylı olmasına ve ayrıca Listen on port haznesinde "32748 "yazdığından emin ol..Buradaki port nosu değişik olabilir..

Bunları yaptığında sorunun ortadan kalkacak.

ÖNEMLİ!

192.168 " " falan yazdığım senin yerel network ve senin modem çıkış ip leridir..Seninki hangi numaralısa onu gireceksin ben örnek olarak verdim..Sonuçta modemine gireceksin ..Kolay gelsin..İyi forumlar..

8 Tem 2008
130
5
VAN
lime wire nin eski versiyonları var eğer onları kurduysan
güncel olanı ile değiştir.
bunun dışında java kurulu olması ve tam atkır çalışması lazım bilgisayarında
onunda sürümünü kontrol edip güncelleştir
eğer bunlarlada değilse
lime wire yi kurarken bazı ayarlar var dsl falan diye seçenekler çıkıyor
o bölümdede doğru seçeneği seçmen lazım
benim bu dediklerimi uygulamadıysan uygula sorun devam ederse özelden yaz
kendi makinemde kurulumunu yeniden yapıp aşama aşama anlatırım sana
olmadı bendeki setup u vereyim
haydi kolay gelsin ;)

FoRBiDDeNPaRaDise

Yeni üye
26 Ağu 2008
25
0
beyler resmen konunun içine limon sıkmıssınız bu ne ya biri anti engelliye bilir diyo arkasımndan herkez yazıyo msj olsun diye mı ?amac rutbe ama arkadasın konuyu mahvediyonuz ve alıntı yapıp aynen ne yanı bu arkadaslar aynısını dusunuyosan sus ztn yazmıslar ne karısıyosunuz kı?
arkadasım zamanında aynısı bende oldu Barracuda nın dediğini denemedım indiremıyodum sildim yuklşedım olmadı ana anladım en baskta yuklerken sana bişey soruyo internete modemden mı bağlanıyon t3 t1 fln oluyo işte onu aynısını yani gerceğini yazıp o yazdiğindan indiriyosun (en azından bende oyle oldu) diğerlerini cok nadiren indriyodu!!!

8 Tem 2008
130
5
VAN
forbiddenpardise
dediklerine dikkat edermisin biraz daha
kimsenin burda mesaj olsun diye yazdığı mesaj yok
rütbe almakta önemli değil
bilinçaltındakini dışa vurma lütfen burası eğer bir paylaşım sitesi ve konu yardim ise arkadaşa yardımcı olmak için herkes elinden geleni yapmıştır.
ha eğer bu siteyi başka amaçla kullanıyorsan buranın bir paylaşım ve yardım sitesi olduğunu unutma
madem herkes için bişeyler diyorsun neden o zaman en son yorumu yapıp yaptığının eleştirdiğin kişilerden farklı olduğu havasını verdiğini de anlayamadım

lütfen konu cevaplarında biraz daha dikkat...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.