yardım ip

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

phEny

Yeni üye
29 Şub 2008
35
3
Krdeşim o ıp bulma programları flan yln zatn snn ıp adreinin frklı bir şkilde yapıyor ama yine mesele 88.99..... flansa ıp o 88.445 fln olyor yani yine seni bulan bulyor .Türkiyeden flan baqlanıyorsn . Senin burda yapman gereken siteyi elinden gln kadarıyla çabk hacklemek...
 

lizozom45_

Katılımcı Üye
23 Şub 2008
474
2
yaşadığımı kim söyledi:)
0('_^)0 işi gücüm muzurluk yani heee... bak sana ne diim Ip ban atarlar alti üstü modeme reset cak sorun gider.. :) Eyer ugraşmam diosan Bi tane Ip degistirici .bat dosyasi var al ondna tıkla dikca degişio sen merak etme :) ok Modem yanindaysa cek elektrik fişini tak :)
degilse Ip degiştirici .bat dosyasi edin bi yerde bende vardida pek işe yaramadi acikcasi en iyisi modeme reset 2 dk bekelrsin en fazla yanliz bazen sorun cika bilio modemin icine girmek icin gerekli olan 192.168.1.1 Ve şifresni bilmen lasim gelio hemende zrluk ciakarir sa bu eskimiş modemde olur ...Halaledersin?:)) Kolay gele bi gün yanliz senle Serveri ele gecirelim ok me :)
Byle muzurlukla olmas Bi gün ele geciriz istedimizi yaapriz ...0('_^)0

efet yapalım kendini bişi sanıyo aklı sıra beni atıyo admin olcak güya dalıcam ağız burun:D bana diyo düzgün konuş diye kendi kızlara laf atıyo sağo bitane site buldum ip değiştiriyo işe yarıyo kendimi japonyada gösteriyom deli oluyo :D bulcam seni diyo bulsana nolursun diyom:D susuyo anca atmasını biliyo:D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.