Yardım Merkezi | Programlama Yardım Konuları Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,981
21
Değerli TürkHackTeam kullanıcıları,
Alınan yeni bir karara göre hem yazılım hakkındaki sorularınıza daha kısa sürede yanıt bulmanız hem de aynı hatayı yaşayanlara ilerleyen süreçte yardımcı olmanız açısından THT Yardım Merkezinde programlama hakkında yardım almak suretiyle açılan konular aşağıdaki şablona uygun olarak paylaşılmalıdır. Aksi taktirde konunuz silinecektir.

Yardım Merkezi Programlama Yardım Şablonları

Hatalı kodlar için:
Kod:
Kullanılan Programlama Dili (ve versiyonu):
Yapılmak İstenilen:
Karşılaşılan Hata:
Hata Veren Kod Parçacığı: 
Tam Hata Mesajı:
(Kodunuz eğer birkaç satır ise CODE tag'leri arasına alıp atabilirsiniz fakat uzun kodları okunabilme kolaylığı açısında paste.ubuntu.org gibi bir siteye yükleyin.)

Yapılamayan işlemler için:
Kod:
Kullanılan Programlama Dili (ve versiyonu):
Yapılmak İstenilenin Detaylı Açıklaması:
Örnek Girdi ve Çıktılar:
Yapılamayan Kısım:
Şimdiye Kadar Üzerinde Çalışılan Kod Parçacığı:
Ayrıca elinizde ekran görüntüleri, videolar, veya anlatmak istediğiniz ekstra bir şey varsa bu taslağın altına o bilgileri de eklerseniz sorunun çözülmesi kolaylaşacaktır.

Bilgilerinizi rica ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.