Ücretsiz Ders İçin Youtube Kanalı Önerir misiniz?

DARKCurse.

Yeni üye
18 Eyl 2021
7
1
35
Çoğu kişi artık yt de de bedava ders veriliyor demiş ben mi görmüyorum bilmiyorum ama 5 yıl önceki videolara bakmak istemiyorum kanal öneri?

sillyCRİMİn4l

Katılımcı Üye
21 Haz 2021
285
137
merhabalar değerli üye youtube bu konularda çok hassas olduğu için hacking ile ilgili videolar bulman zor ama sana atıl samancıoğlunu önerebilirim hem güzel anlatıyor hem de faydalı videoları var onun dışında udemy veya xbowite gibi yerlere de göz atabilirsin orada da güzel eğitimler mevcut ama sen bedava bir eğitim seti istiyorsan thtnin kendi ücretsiz verdiği eğitim setine göz atabilirsin gerçekten güzel şeyler var ve uzmanlardan öğrenmiş olursun eğer paralı içeriği tercih ediyorsan almadan önce araştırma yapmanı öneririm işine yaramayacak şeyleri alma derim iyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.