YardımSever Üyeler Kulübü [Alımlar AÇIK]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mykerim

Üye
29 Ocak 2012
86
5
Antalya
Ben 2012 yılından bu yana bilmediğim çoğu şeyi bu sitede bana yardımcı olan insanlar sayesinde öğrendim Allah razı olsun öncelikle bu platformu kuranlardan ve iyi ve güzel işler yapanlardan. Ben gönüllüyüm zaten bildiğim birşeyi hemen insanlara faydası olur diye paylaşırım yardımcı olmaya çalışırım. Konu açacak olsam dahi SEO uyumlu olmasına ve Aramalarda merak edilen içerikler yazmaya dikkat ederim. Bunun için yetkiye yada rozete ihtiyacım yok bu karekter meselesi :) Yanlış anlaşılmaz umarım yazdıklarım. Saygılarımla.

Bahadır-Şad

Katılımcı Üye
23 Tem 2021
951
881
SaMuRai
Ben 2012 yılından bu yana bilmediğim çoğu şeyi bu sitede bana yardımcı olan insanlar sayesinde öğrendim Allah razı olsun öncelikle bu platformu kuranlardan ve iyi ve güzel işler yapanlardan. Ben gönüllüyüm zaten bildiğim birşeyi hemen insanlara faydası olur diye paylaşırım yardımcı olmaya çalışırım. Konu açacak olsam dahi SEO uyumlu olmasına ve Aramalarda merak edilen içerikler yazmaya dikkat ederim. Bunun için yetkiye yada rozete ihtiyacım yok bu karekter meselesi :) Yanlış anlaşılmaz umarım yazdıklarım. Saygılarımla.
Teşekkürler güzel düşüncelerin için.

Bu arada kulüpte de yetki verilmiyor organize olunuyor:)

'B4TU

Katılımcı Üye
5 Şub 2019
392
438
Katılacak arkadaşlara başarılar dilerim. Forum adına hayırlı olması dileğiyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.