Yardımsever Üyeler Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lexom

Katılımcı Üye
13 Mar 2022
629
698
BİRKAN'
81e1j1r.png

ltgn7pe.png

Yardım merkezini düzenli tutmak ve bolca araştırma yapmak
t8qz975.png

Yardım merkezinde her hafta size verilen sayı kadar sorun çözmek
Ve araştırma yapmak.

k9z5mep.png

Kulüp içerisinde THT Forum Kuralları ve Misyonumuz aynen geçerlidir.

Gerekli aktifliği sağlayamayan üyeler kulüpten atılacaktır.

Aktiflikte sıkıntı yaşayan veya özel bir sebepten dolayı zamanı olmayan üyeler "Kulüp Lider veya Yardımcısı"na bildirmelidir.

Başvuru yapacak kişilerin diğer kulüp veya ekiplere başvuru yaptığı tespit edilirse ilgili başvurusu iptal edilecek, değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Tüm üyeler dürüst, samimi ve doğruluk ilkelerine bağlı kalacaklardır.

oJhhSJ.png

@lexom

5JGSLK.png

-

U78pzW.png

@WalterWhiteHacker
@OlcayBey

9XWX1M.png

pTwW2q.png

4onZA0.png

THT Profil Linkiniz:
Yaşınız:
Telegram Adresiniz:
Daha önce bulunduğunuz kulüp/tim (Varsa):

Başvuru formunuzu @lexom 'a özel mesaj yoluyla gönderebilirsiniz.

Kulübün açılması için gerekli izinler Kulüpler Sorumlusundan @'Eşref tarafından alınmıştır.

Son düzenleme:

!BadRhyme

Üye
29 Ocak 2023
84
28
81e1j1r.png

ltgn7pe.png

Yardım merkezini düzenli tutmak haftada en az 1 konu paylaşımı ve bolca araştırma yapmak
t8qz975.png

Verilen konu hakkında 1 tane kısa makale araştırıp yazmak.

k9z5mep.png

Kulüp içerisinde THT Forum Kuralları ve Misyonumuz aynen geçerlidir.

Gerekli aktifliği sağlayamayan üyeler kulüpten atılacaktır.

Aktiflikte sıkıntı yaşayan veya özel bir sebepten dolayı zamanı olmayan üyeler "Kulüp Lider veya Yardımcısı"na bildirmelidir.

Başvuru yapacak kişilerin diğer kulüp veya ekiplere başvuru yaptığı tespit edilirse ilgili başvurusu iptal edilecek, değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Tüm üyeler dürüst, samimi ve doğruluk ilkelerine bağlı kalacaklardır.

4onZA0.png

Başvuru formunuzu @lexom 'a özel mesaj yoluyla gönderebilirsiniz.

oJhhSJ.png

@lexom

5JGSLK.png

-

U78pzW.png

-

9XWX1M.png

pTwW2q.png

Kulübün açılması için gerekli izinler Kulüpler Sorumlusundan @'Eşref tarafından alınmıştır.

Katılacaklara başarılar

'pump

Hunter
9 Ara 2022
1,367
2,939
Ağ Kablolarında Geziyor
Verilen konu hakkında 1 tane kısa makale araştırıp yazmak.
Katılmak isteyen arkadaşlara başarılar dilerim. Sanada başarılar lexom

Fikrim;

Aslında işleyiş olarak hepimizin yaptığı birşey. Yardım merkezine girip yardım ediyoruz elimizden geldiği kadar.
Ek olarak klübe katılan arkadaşlar makale yazıcaklar. Bence bu biraz insanı sıkabilir + olarak birşeyler eklenebilir gibi işleyiş olarak.

Çünkü forumun yarısı klübde değil ama işleyiş olarak sanki klüb üyesi gibiyiz :)
güzel şeyler de eklenirse , etkinlik ve çalışmalar ile güzel bir yer olabilir.

edit: Yardim merkezine yardımda bulunmak için bu klübe girmek gerekiyor muş gibi olmuş az.

lexom

Katılımcı Üye
13 Mar 2022
629
698
BİRKAN'
Katılmak isteyen arkadaşlara başarılar dilerim. Sanada başarılar lexom

Fikrim;

Aslında işleyiş olarak hepimizin yaptığı birşey. Yardım merkezine girip yardım ediyoruz elimizden geldiği kadar.
Ek olarak klübe katılan arkadaşlar makale yazıcaklar. Bence bu biraz insanı sıkabilir + olarak birşeyler eklenebilir gibi işleyiş olarak.

Çünkü forumun yarısı klübde değil ama işleyiş olarak sanki klüb üyesi gibiyiz :)
güzel şeyler de eklenirse , etkinlik ve çalışmalar ile güzel bir yer olabilir.

edit: Yardim merkezine yardımda bulunmak için bu klübe girmek gerekiyor muş gibi olmuş az.
Kulübümüzde zaten etkinlikler sıkça olacak bu arada bu fikirde kulüp açmadan önce şikayetlere baktım yöneticilerde üyelerde böyle bir klup olsa faydalı ve güzel olacağını söylüyordu ona göre açtım klübü fikrin ve önerin için teşekkür ederim:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.