Yassak V5.0

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
ÇOCUKLARINIZI UYGUNSUZ İÇERİKTEN KORUYUN

BİLGİSAYAR SİSTEMİNİZE VE INTERNET BAĞLANTINIZA ZARAR VEREBİLECEK SİTELERE KARŞI YASSAK KULLANIN

YASSAK V5.0 ÖZELLİKLERİ

Kişisel (Tekli) kullanım için YASSAK V5.5 NETWORK ÖZELLİKLERİ
Kafeler ve ağ ortamında çalışan işletmeler için

◊ Kayıtlı 31.000 Güncel Adres

◊ Online Ücretsiz Adres Güncelleme
(Güncelleme Otomatik olarak yapılır.)

◊ İçerik Filtreleme
Tanımlanan kelimenin içerikte aranması ve bulunduğu taktirde kapatılmasıdır. Kelime Filtresi)

◊ Temiz Adres Tanımlama

◊ Internet Zaman Ayarı
(Belirlediğiniz saatler arası internete izin verir. Diğer Saatlerde internet erişimi kapatılır)

◊ Pop-Up Filtresi

◊ Anti Dialer

◊ Programın zaman sınırlaması yoktur.

Download
Şifre

alintidir

mkt111

Yeni üye
17 Ara 2006
1
0
ya bu programın sifresini bulamıorum
sifrenin oldugu nick acılmıo hata verior
bunun şifresini yollayan olursa sevinirim

BTRAM

Yeni üye
12 Ocak 2007
8
0
Ben Bu Pro Yu Baska Bi Yerden Almistim Gercekten Guzell Paylasim Dostum Sen Koymasan Ben Koyacaktim:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.