Yazılım Öğrenme Adımları

'pump

Hunter
9 Ara 2022
1,379
2,967
Ağ Kablolarında Geziyor
Merhabalar yine yeni bir konuyla karışınızdayım ama bu sefer yazılım ile ilgili.
Bu konuda yazılım/programlama dillerinin hangileri hangi sektörde kullanılıyor onu içeren bir görsel ve youtube video kaynak bırakıcam.

2bq7g4k.png

YOUTUBE

İyi Forumlar..

'pump

Hunter
9 Ara 2022
1,379
2,967
Ağ Kablolarında Geziyor
Sadece fotoğraf olunca pek güzel olmamış , fotoğrafın yanında yazıda yazabilirdiniz . Elinize sağlık .
Öncelikle teşekkür ederim.
Yazı hakkında aslinda yazılacakların hepsi fotoğraf içerisine yazılmış.
Ben birşey yazacak olsam yine resimdekini yazmam gerekir.ama bunu resme değil dışa döksem anlaşılmam daha zor olur çünkü orda adım adım gidiyor. Ben yazı yazarsam hem yazımı okuması gerekir hem tabloya bakması gerekir :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.