Yazıyorum bu akşam

JowarNey

Uzman üye
1 Nis 2013
1,117
10
Her masada Var
Oturdum yine rakı masasına seni düşünüyorum yine içiyorum senle her zaman gittiğimiz o mekan senin o gözlerini ben çoktan sana yazmadan çizmiştim şimdi rakımı yudumlarayak seni düşünüyor senin gözlerini gözlerime çiziyorum sevdiğim sana kadınım demiştim ya yanılmışım sen benim değilmişsin bunu sen gösterdin bana ben senin o gözlerinde hep kayboldum oturup seni sevdim

ben seni iki mavinin arasında sevdim , Gökyüzünün biraz altında denizin biraz üstünde sevdim.
sen benim kitaba bakmaya gerek duymadığım ezberimsin
ses tellerin sesimde hissettiğim kadınımdın.
Ben senin güneşe benzer gözlerinde gecemi gündüzümü şaşırdığım kadınımsın dedim
Uzun bir yoldan sonra denizi görmek gibiydin şimdi rakıyı sevdirdin ..

Hep Hack mi konuşcaz birazda yazalım dedik arada yine yazarım tabi yasak değilse.

Sözler bana aittir .

Son düzenleme:

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,553
840
Semerkant
Müzik dinliyordum otomatik oynat açıktı.Geldi onla olan şarkımız çalmaya başladı.Aklıma o geldi gözlerim yaşlandı kapatmak istedim ama yapmadım.Dinledim dinledim dinledim.Bir insan neden seviyorum diyip çıkarda sevmiyorum diyip ayılır.
Olmaz dedim.Sıcak bastı açtım camı gökyüzünde dolunay.Hatırladım onla ikimizin birbirie söz verdiği o geceyi.Bir mesaj geldi bana bilgisayara döndüm knk yazmış." O bana yeniden çıkma teklifi etti" diye.
Öfke bastı çık dedim gidiyoruz. " Nereye" . "Görürsün" dedim.Beraber oturduk bir bankta yalnızca aldık efesi dikiyoruz benimki bitti."Hemen bitirdin "dedi.Ona "benim sevgilimden farkı olmadı" dedim."Aga be" dedi sonra nolacak kafayı buldum evin yolunu bulamadım bir gece boyunca bankta uyuduk.

JowarNey

Uzman üye
1 Nis 2013
1,117
10
Her masada Var
Müzik dinliyordum otomatik oynat açıktı.Geldi onla olan şarkımız çalmaya başladı.Aklıma o geldi gözlerim yaşlandı kapatmak istedim ama yapmadım.Dinledim dinledim dinledim.Bir insan neden seviyorum diyip çıkarda sevmiyorum diyip ayılır.
Olmaz dedim.Sıcak bastı açtım camı gökyüzünde dolunay.Hatırladım onla ikimizin birbirie söz verdiği o geceyi.Bir mesaj geldi bana bilgisayara döndüm knk yazmış." O bana yeniden çıkma teklifi etti" diye.
Öfke bastı çık dedim gidiyoruz. " Nereye" . "Görürsün" dedim.Beraber oturduk bir bankta yalnızca aldık efesi dikiyoruz benimki bitti."Hemen bitirdin "dedi.Ona "benim sevgilimden farkı olmadı" dedim."Aga be" dedi sonra nolacak kafayı buldum evin yolunu bulamadım bir gece boyunca bankta uyuduk.

alışırsın diyorlar aradan 2 sene geçiyor tek taraflı 7 sene seviyorsun sonra bir aldatma vakası duyuyorsun türkçem kötüyken onun için şiirler sözler yazmaya başlıyorsun bizimkisi hep alışkanlık yoksa bitti bakma ama olmuyor diyorsun sonra yine vuruyorsun dibine aslan sütünü sevmek de ymiş diyorsun kendi kendine aslında için parçalanıyor haberin olmuyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.