yazmak istemezdim

asi_kız

Uzman üye
17 Eyl 2006
1,483
28
Rüyalarımda hep sen vardın.

Uyanamadım uyanmak istemedim

Öptüm kokladım seni doyamadım

Ellerini bırakmak zor geldi

Bilseler Seni ne kadar Çok sevdiğimi, Soluksuz dinlerlerdi, sana verdiğim değeri. Kaldım Şimdi Yalnız, Mutsuzmuyum? Karamsar olmaktansa Evet. Mutlumuyum? Hayal dünyasında yaşamaktan’sa Evet. Dokunamadığım Ellerine, Koklayamadığım Saçlarına Hasret duyarak Gidiyorum ßirtanem.Ağladım resimlerine bakıp bakıp

Düş kurdum gözyaşları akıtıp

Nefret ettim yine sensizlikten

Ölümle bir tıpatıp

Hep Yek. Hep … üç Harflik Bir kelime. Tek. Tek başına Yaşarım. Kendi içimde Büyütürüm Seni. Soluksuz bir an bile ayrılmadan. O güzel gülüşün… O gözlerini kısışın. Onlara Bakarken Sen olmıcaksın Dimi artık? Hıhım olmıcaksın. Ben istedim, Senden Ölümüme benzeterek, istedim..


Ama olsun seviyorum yine seni ben

Özlüyorum yine ta derinden

Yalnız kalsam da buralarda

Güç alıyorum masum gözlerinden


Olsun. Yoksun artık. Yada hiç olmuşmuydun. Var’ken de özlüyordum. Yine özlüyorum. Şimdi hasretin öyle içtenleşti ki, Bağrımı yakıyor. Gözlerin canımı acıtıyor artık. Ama olsun Seviyorum Yine Seni ben….

Gel artık çıkar beni karanlıktan

Uzat artık uzat bana ellerini

Kurtar ne olur kalbim seni arar

Ayırma benden gözlerini


Gelsen… gel gidelim uzaklara desen. Yapmazmıyım? Elini tutup her şeye karşı gelmezmiydim. Gelmeyi bırak, sadece gözlerine bakarak bir ömür geçirirdim. Uzatsan ellerini. Kalbini bana verirmisin desen. Seviyorum seni, ne olur desen. Hiçbişeyden düşünmeden, gelmezmiyim seninle?


Özlüyorum seviyorum durmaksızın

Artıyor sevgim günden güne

Çıkıp geleceksin diye ansızın

Bekliyorum her gün seni ben


Özlüyorum. Inan bana Seni, kendimden, her şeyden çok özlüyorum. Yoksun şimdi. Sanma ki bitti sevgin. O kadar Büyüyor ki, O kadar büyük bir heyecan veriyor ki, çıkıp geleceksin sanki Birgün. Seni Seviyorum, Diyip gidelim buralardan diyeceksin.

oLsun.. Bekliyorum Hergün Seni ßen…
oLsun.. Seviyorum Hergün Seni ßen…

alıntı
 

okyanus

Üye
7 Şub 2007
99
1
stuttgart
Süper olmus yaa asi kiz gercekten mükemmel bunu yazan kim biliyorsan lütfen söylermisin kelimeler tanidik geliyor..
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.