Yeni Bİrtane 2. monitor lazim

batuproxr

Katılımcı Üye
6 May 2020
561
83
165hz bi monitorum var 27inc ama yanina 2. ekran almak istiyorum yazilim yazarken ogrenirken ve esktra isler vb. yetmio ekran

en fazla 1000 zorlasak 1200 tl butcem var 27inch yada ustu nasi bi cihaz almaliyim nbu fiyata 75hz bakdim ama cok dusuk geldi ne alabilirim uygun 2. monitor

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
batuproxr
2300 tl den başlıyor sıfır 27 inc 1 ms 165 hz 2k cozunurluk, letgodan bak sahibinden bak yada facebook al sat grupları var onlara bak bi satan var , yazılım ile ugraşıyorsan dikey olarak dönen monitörler var onlara 2inci el bak youtubede bir çok kanal tanıtıyor dikey dönen monitör , çok gördüm yada ilerde 4k 1ms 144 hz monitör al 27 inç üstü en az hem yazılım hem oyun oynarsın ekranı 2 ye bölüp 1080p den kullanırsın geçen youtube kanalında gördüm hangisinde ama hatırlamadım kocaman almış 30 inç üstü 4k 144 hz 1ms , ekranı 2 ye bölüyor 1080 p olarak yada 2 k olarakmı ne kullandı hem yazılım hem oyun hem fotoshop hem vıdeo edıt aynı anda yapıyor tek ekranda ama bayağı büyük göz yoruyor yakından bakmamak lazım :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.