Yeni Phishing Tool

obitouchiha

Yeni üye
4 Ara 2020
5
0
Cevap: Yeni Phishing Tool [TurkScout]

ustam ellerine saglik. fakat video silinmis be ya :(

baska bir yere videoyu yüklermisin? udl.to falan ?

tekrar tesekür ediyorum

xmajestar

Katılımcı Üye
13 Ocak 2021
625
105
tzdata-TR
şu kötü yorum atan insan sen scriptleri birbirine bağlamanın zorluğunu bilmiyorsun herhalde ? şanlı türk diyorsun Hadi diyelim tool kötü senin burda ezmen doğru birşey değil lütfen yorum yazarken biraz daha edepli ve yardımsever cana yakın bir yorum kullanalım beğenmediysen bile eline sağlık de yeter

ELİNE KOLUNA SAĞLIK ÇOKTA GÜZEL OLMUŞ ANLAMAYANLAR BİRŞEY ANLAMAZ DOSTUM BEN KULLANCAM :)

Qcod3r

Üye
13 Ocak 2021
73
7
L I N U X

Lihtg

Arkış Piri - Haftanın Asistanı
15 Mar 2022
1,525
612
lihtgTHT.php
Eski toollardaki bariz eksiklikler giderilmiş harika bir araç olmuş tebrik ediyorum ellerinize sağlık.

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,812
31
MyKrallife
cUvDRR.png

ROr7E9.png

• Toolun içinde blackeye toolundan alıntı olan ve kendi geliştirdiğim DURSHIKAX bulunmakta
  • DURSHIKAX fake site oluşturmanız için size yardım eden bir araçtır
  • DURSHIKAX toolunun içinde instagram, facebook ve google olmak üzere 3 adet script var (devamı gelecek)
  • Ayrıca içinde Senior Mask adında da bir tool var
  • Senior Mask ile ngrok linklerinizi daha inandırıcı hale çevirebilirsiniz
  • Senior Mask toolu maskphish toolundan alıntıdır
iJbtuZ.png

• Blackeye'daki scriptlerin boyutu genelde 1mb olduğundan internet yükleme hızı (indirmeden bahsetmiyorum) 100kb olan kişiler ngrok açtığında hedef cihaz bunu yaklaşık 10-11 saniye gibi bir süre ile açıyor. Bu sebepten kendi kodladığım scriptlerimde css'leri internetten çektim (Google'ın css'ini bulmak zor oldu) böylece scriptler yaklaşık 10kb boyutunda oldu. Yani artık site geç açılmayacak :dil

• Blackeye'daki bazı scriptlerin gerçekçiliği yoktu. Mesela Google'ın eski halini kullanması, instagramdaki js'lerin görünür kısmını dahil etmemeleri vb. ama TurkScout içindeki DURSHIKAX toolunda bu durumlar düzeltildi
  • Blackeye'da bir kurban bilgilerini verdikten sonra tool kendini kapatıyordu ve yeniden başlatıp başka bir link almanız gerekiyordu. DURSHIKAX'da bu durum düzeltilmiştir.
  • DURSHIKAX'da daha önceki tüm ip ve form logları saklanıyor
d8ECJn.png

• Turk Scout'ı kullanırken yaptığınız her şeyin tüm sorumlulukları size aittir ve ne ben ne de TurkHackTeam hiçbir şekilde sorumlu değildir
  • O kadar toolu tasarladık bir isteğim olsun: Türklerin üstünde kullanılmasın lütfen. Zaten bu nedenle scriptleri ingilizce yaptım
  • Tool'u kullanırken VPN açarsanız ngrok bağlanılamayacağından anonim kalmak isteyenler için bu bir sorundur demeden geçemeyeceğim

ZcXYQe.png

1H9f2c.png

JzqkLu.png

JfHYes.png

hQ6Vsx.png

[ame]

kiJlYt.png

Eline sağlık faydalı bir tool olmuş

woxr1n.online

Katılımcı Üye
18 Nis 2022
600
301
Hocam ben linux'a bu toolu yüklemeye çalıştım
ls deyince TurkScout çıkıyor ben bunu ne ile çalıştıracağım ? bash TurkScout yapınca hata veriyor python ilemi çalışıyor ne ile çalışıyor ?

connec

Uzman üye
5 Nis 2022
1,100
1,040
1283

Dostum yazılar böyle bir kaydı. 1'e basınca [!] Invalid option! hatası veriyor.

connec

Uzman üye
5 Nis 2022
1,100
1,040
1283
Hocam TurkScout'u açmak için neyi kullanıyoruz ben ls dedikten sonra TurkScout çıkıyor sonunda .sh veya .py yok bunu ne ile açacaz ?
TurkScout'unda dosya olması lazım. cd ile onunda içine gir. O dosyada .sh ile biten tool olmalı. chmod +x toolismi.sh yazıp sonra ./toolismi.sh ile çalıştırabilirsin. Ben bu şekilde çalıştırdım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.