Yeni Türk Hack Team Rehberi

Baysal

Genel sorumlu
21 Eki 2012
15,739
1,444
Merhabalar, artık xenforodayız. Bir süre alışma problemi yaşayacağınıza ancak alıştıktan sonra bu sistemi çok seveceğinize eminiz :)

İşinizi kolaylaştırmak adına yönetici arkadaşlarım ile bazı can alıcı özellikleri nasıl kullanacağınızı anlatan konular hazırladık. Zamanla bu rehberi düzenleyecek ve yeni konular ekleyeceğiz.

Konularımızın ve Mesajlarımızın Tespiti
Profil Ayarları ve Panel Kullanımı
THT Mobil ve Masaüstü Uygulamaları
Push Bildirimleri Aktifleştirme
Çift Faktörlü Doğrulama (2FA) Güvenlik Önlemini Aktifleştirme

KΛRΛ

Uzman üye
26 Mar 2018
1,233
202
Bazı detaylara hâlâ hakim olamadım fakat şu an aşırı memnunum :)

Şu an her şey daha pratik ve mobil uygulama ile açıkçası herhangi sosyal medya uygulaması keyfi veriyor.
Eminim ki forumda yöneticiler de eskisi gibi rol almaya başladığında çok daha keyifli bir ortam oluşacaktır.

Emeği geçen herkese teşekkürler :)

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,085
BL4CKGORE
@Baysal hocam emeği geçen tüm hocalarımın eline emeğine sağlık.Forumumuzun yeni sistemine ben alıştım ve çok çok sevdim.Alışan herkesin seveceğine eminim :) Tekrardan emeklerinize sağlık :)

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,452
629
Timler ne zaman faaliyete geçecek? Profile banner eklenebilir. Yorumlara emoji sınırlandırması(2 emoji) getirilmelidir. Modern tema ile modern rütbelere geçilmeli diye düşünüyorum.

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
Hocam elinize emeğinize sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş. Bu sayede zorluk yaşayan arkadaşlar da bilgilenmiş olur.

KΛRΛ

Uzman üye
26 Mar 2018
1,233
202
Timler ne zaman faaliyete geçecek? Profile banner eklenebilir. Yorumlara emoji sınırlandırması(2 emoji) getirilmelidir. Modern tema ile modern rütbelere geçilmeli diye düşünüyorum.

Hocam rütbe ile alakalı @Admin hoca yeni düzende forum işleyişi rayına oturduktan sonra tasarımsal konulara bakılacağını söylemişti :)

kinq23

Üye
18 Ağu 2007
136
0
hayırlı olsun
yani maximum güvenlik açısından önemli bir hamle xenforoya geçiş iyi oldu
kişisel görüşüm sadece tema aşırı karanlık yine gözler biraz kırmızı tonlar arıyor eski temalarda olduğu gibi

v for vandet

Katılımcı Üye
26 Kas 2020
261
103
bin\debug\
@Baysal

valla THT Belediyesi çalışıyor :)
büyük fedakarlık gerçekten, emeği geçenlerin emeğine sağlık.
Bir de linkler default olarak gri olsa aynı eski sistemdeki gibi tadından yenmez, çünkü şu an gözleri kamaştırıyor. (Koyu tema kullanıyorum)

Örn:

lm6enp6.PNG

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,108
88
22
Her şey çok düzenli. Temaya ilk geçiş olmasına ragmen herhangi bir sırıtan anormal bir şey yok. Bu rehber konusunun da açılması çok iyi olmuş. Elinize sağlık başarılar.

CiHaN-i TuRaN

Kıdemli Üye
29 Tem 2017
3,456
975
Elimize emeğimize sağlık . değerli hocam
direk tasarımlar yüklenmesi
Alt + S
Kapak resimler üyelerde açık olması
Rütbelerde yıldız olmaması istiyorum.

xmajestar

Katılımcı Üye
13 Ocak 2021
625
105
tzdata-TR
En güzelide öndecen php?do getnew icin en yeniye 1 2 kere basinca 20 saniye bekletiyodu şimdi süre sınırı yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.