Yeni Üye

MaxVolume

Yeni üye
26 Eki 2006
2
0
selamün aleyküm! eğer gerçekten burda yazdığınız misyonunuzu gerçekleştiriyorsanız ne mutlu turkhackerteam liyim diyene!

Bu arada hata 404 nedir? Web sayfası açılmıyo!

Admin

Administrator
28 Ara 2005
2,425
307
hoşgeldin kardeş
hatayı nerde aldın hala alıyormusun??

TAARUZ

Yeni üye
10 Kas 2006
15
0
S.A ark lar herzaman boyle ısler yapmak ıstedım olmadı beceremedık bızdee baska yollarla yapmaya calısıyoruz sızın gıbı gurupların hep desteklerız ogreten olmadı bızde ogrenemedık simdi ben vattanı korumaya gıdıyorum kendınızee cok ıyı bakın boynumuzu egmeyın sakın bundan hıc suphemde yok hadii hakkari sirnak beni bekler biraz kelle alalim

TAARUZ

Yeni üye
10 Kas 2006
15
0
birdee forum cok karanlık ıcım karardı yanı bırazdaha aydınlık olsaydıı daha ıyı olmazmıydı acaba :D

MaxVolume

Yeni üye
26 Eki 2006
2
0
Arkadaşlar hepinize teşekkürler. Uzun zamandır giremiyordum. DGS den geçip inşaat mühendisliği okumak zor oluyo biraz:)

Hepinize selamlar olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.