Yenilenen Forumuzda Hangi Temayı Kullanıyorsunuz? (Açık-Koyu)

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi forumumuz yenilendi. Bu yenilenme ile beraber ise bir çok özellik aktif hale getirildi. Bunlardan biri açık mod seçeneği.

Ben şahsen çoğu kişinin koyu mod kullanacağını düşünüyorum. :)

Peki siz hangi temayı kullanıyorsunuz? Açık mı koyu mu? Yorumlarınızı bekliyorum. :)

Son düzenleme:

Anonimbirix

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
781
167
Gözlerim hassas en ufak ışıkta yaşarıyor ve ağrıyor oyuzden tüm parlaklık kısık koyu tema gece ışığı benim için en iyisi

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Gündüzleri beyaz tema, saat 20:00 itibari ile siyah tema kullanıyorum :)

Mantıklı bir karar, teşekkür ederim yorumun için.

Gözlerim hassas en ufak ışıkta yaşarıyor ve ağrıyor oyuzden tüm parlaklık kısık koyu tema gece ışığı benim için en iyisi

Bende koyu tema kullanıyorum, teşekkür ederim yorumun için.

Sword Açık Tema Vazgeçilmezim :)

Tercih meselesi Börü Han, teşekkür ederim. :)

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,085
BL4CKGORE
Ben koyu temaya alışık olduğumdan onu kullanıyorum ama şuan nedense açık temadayım 😳

Le Chiffre

Katılımcı Üye
4 Ocak 2006
891
55
word.exe
Gündüz Tema'nın gelmesini ne yalan söyleyeyim çok istiyordum. Gece yatana kadar gündüz mod'unu kullanacağım gibi duruyor :ROFLMAO: ayrıca yeni emojiler de çok tatlı duruyor, onlara da bayıldım.

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,108
88
22
Güzel olmuş tema. Bir kaç göze farklı gelen şeyler var ama düzelir
.

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
Alerjim olduğu için her türlü koyu mod kullanıyorum. Koyu mod daha şık duruyor diye düşünüyorum ben 😂😁

KΛRΛ

Uzman üye
26 Mar 2018
1,233
202
Koyu mod vazgeçilmezim :)
Forum bence muhteşem olmuş daha az önce attığım ihbara cevap geldi konuya ne olduğuna dair bence harika bir özellik 😃
İlk başta değişik geliyor forum ama alıştığında gerçekten eskisinden bin kat daha iyi olduğunu görüyorsunuz.
Bir örnekte mesela post yazarken birisi hemen altta yeni yazılan post ile ilgili bildirim geliyor. Devamında sayfayı güncellemeden göstermesi ince ve güzel bir detay olmuş :)
Emeği geçenlerin ellerine sağlık :)

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,183
228
Loxcey Sixs
Gözlerim ve zevkim için koyu temayı daha çok kullanıyorum fakat açık tema mükemmel olmuş.
Artık canımın istediğine geçiyorum. Mesela 3 saat içerisinde 5 kez tema değiştirdim.
Şu anda koyu temadayım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.