Yeniyim Aranizda

uyuzz

Yeni üye
12 Ocak 2007
20
0
selam arkadaslar
araniza yeni katildim msn sifre kirma araken bu site ile karsilastim ve üye oldum...benim merak ettim gercektende msn sifre kirma diye bisey varmi ??? yoksa öylesine yazilan seylermi bunlar :)) beni bilgilendiriseniz sevinirim....

f_and_y

Uzman üye
30 Eyl 2006
1,135
13
istanbul
msn sifre kirma diye bisey varmi ??? yoksa öylesine yazilan seylermi bunlar :)) beni bilgilendiriseniz sevinirim....
sen nasıl kırmak istediğine bağlı program ile şifresini kırmak istiyorsan sansa
ihtiyacın var
yada kendin birşeyler yapmak istiyorsan bilgiye ve beceriye ihtiyacın var
her ikisi içinde gerekli bilgi sitede mevcud

uyuzz

Yeni üye
12 Ocak 2007
20
0
ben ama karsimdakinin adresine yada pc sine zarar vermek istemiyorum istedim sey sadece sifre ara sira posta kutusunu kontrol etmek icin :)

FaTaL ERROR

Uzman üye
22 Ara 2006
1,196
23
Siber Alem
o zaman forumda bununla ilgili bir video ve dökümanlarmımız var onu oku tam senin istediğin gibi onu kullan işine yarayacaktır oki

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.