Yerli ve Yabancı Diziler Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'D4RK

Global Moderatör
3 May 2013
1,284
908
(nowhere) in
Yerli ve Yabancı Diziler Bölüm Kuralları

1) Genel forum kuralları bu bölüm içinde geçerlidir.

2) Yardım içerikli konularınızı Yardım Merkezine açınız.

3) Dizilerin telif hakkından dolayı yayınlanması yasaktır. Sadece Dizilerle ilgili fragman, haber, yorum ve tartışma konularına yer verilmektedir.

4) Fragman(veya herhangi bir link)'larda link kısaltmak yasaktır.

5) Dizilerin eski fragmanlarını yeni diye tanıtmak yasaktır.

6) Kırık resim, dosya ve video linkli konular konu sahibi tarafından güncellenmelidir.

7) Hiçbir türlü reklam içerikli konu kabul edilemez.

8) Bu bölümde indirme linklerine ihtiyaç duyulmadığından indirme linki paylaşmayınız.

Bu kurallarla çakışma halinde olan konular yetkililer tarafından taşınabilir, kilitlenebilir veya silinebilir.
TurkHackTeam Yönetimi olarak, platformumuzun tüm üyeler için güvenli ve keyifli bir ortam olması için elimizden geleni yapıyoruz. Kurallarımıza uymayarak platformun huzurunu bozan üyelere karşı gerekli cezai yaptırımların uygulanacağını bilmenizi isteriz. Platformumuzun kullanımına devam etmeden önce lütfen bu kuralları dikkatlice okuyunuz. Kurallarımıza uyduğunuz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
TurkHackTeam Yönetimi
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.