Yılların Eskitemediği Program Windows Commander..!(şimdiki ismi Total Commander) +key

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
merhaba arkadaşlar,sizlerle çocukluğumdan beri kullanmış olduğum ve her formattan sonra vazgeçemeyip kurduğum bir program olan windows commander i sunmak istiyorum..özellikle yeni arkadaşlara sesleniyorum,bu program sizler için bilgisayarda kullanım kolaylığı sağlayacaktır..eskiler zaten bilir.. :) gerçi bizim zamanımızda windows 3.1 ler meşhurdu ya..bunlar yine sonradan çıktı.. :D neyse ben baş ağrıtmadan linki veriyim..key mevcuttur..kendi upload ımdır...buyrun link aşağıda..caps de mevcut..

program
http://rapidshare.com/files/239025176/totalcmd.rar.html

caps
http://img35.imageshack.us/img35/2117/openfoldercontentstotalc.gif
https://tik.lat/m0qUI


not:rep isteğe bağlıdır.. :D:D 
Son düzenleme:

perize

Üye
10 Mar 2009
238
0
Malatya
Ben de Yılardır Total Commander 6.56 versiyonunu kullanıyorum yorumlarına aynen katılıyorum.Paylasım ve bilgilendirme için teşekkürler...
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.