Yok Olma

asi_kız

Uzman üye
17 Eyl 2006
1,482
28
Kimsenin yokluğu bu kadar korkutmazdı beni. Kendimi zor günlerin insanı görürdüm ya* hiçbir güçlüğün beni* bırak yıkmayı* sendeletmeyeceğini bile düşünürdüm.
Oysa şimdi yarımım. Ve sen böylesine uzakken benden* hiç bir zaman tam olmayacağımı da biliyorum.
"Tasalanma" diyeceksin* tasalanmayayım; ama kendime bakıyorum da birkaç umut kırıntısı dışında hiç bir şey göremiyorum.
Nerede olduğunu bilmek ya da döneceğin umuduyla yaşamak da kandırmıyor beni.
Her sabaha sensiz uyanmaktan* her günün sensiz geçmesinden korkuyorum artık. Bu yüzden uyanmak istemiyorum "uyuduğum uykulardan"...
Ve geceler.... Ne yıldızları görüyorum* ne gecenin sesini duyabiliyorum. Saniyelerin ne kadar uzun olduğunu görüp şaşırıyorum.
Bildiğim bütün hasret şarkılarını ard arda ekleyip söylüyorum. Sesimi kendim bile duymuyorum.
Senden bir iz göreceğim diye sokaklara çıkmıyorum artık. Bu şehrin her yerinde sen varsın biliyorum.
Yaşamaksa* yaşıyorum elbette. Şairin dediği gibi "Senden uzak olduktan sonra nerede olsa yaşıyor insan."
Yokluğunu kabul etmek böylesine zorken hiç olmama ihtimalini düşünemiyorum bile.
Bekleyeceğim seni. Zor olacak* çok zor olacak; ama bekleyeceğim.
Bu yarım yüreğin diğer yarısı* yani sen.... Geleceksin değil mi???

alıntı

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
ablacım tüm aşk acıları mı insanı bu ruh haline sokuyo yoksa sen özellikle benim için mi yazıosun :) harika yazılar bunlar. teşekkür ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.