yorumsuz sen yorumla

c@rlos

Yeni üye
29 Ocak 2006
14
0
O diyarbakırın B. başkanı olacak adam osman baydemir midir nedir zaten adam kendi teröriste benziyor ee tabi böyle bi adam zaten ancak onlara yardım eder.... Yazıklar olsun!
 

NightWolf

Emektar
27 Ara 2005
722
11
about:home
Hemde ne utanç belgesi hele o dalganan işe yaramaz 5 para etmez pkk bayrağı ya nasıl adamlar varya adamlar bu ülkeyi bölmeye çalışıyorlar bide tutup onlara mezarlık yaptırıyorlar.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.