Youtube/Adsense Para Nasıl Kazanılır Detaylı Anlatım

majorkaptan

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,371
0
8
Ankara
Arkadaşlar Merhaba Konuyu Detaylı Bir Şekilde Anlatmak İsitiorum

Evet Arkadaşlar Benim Bir Youtube Kanalım Vardı Bir zamanlar ve para kazanıyordum bu nasıl oluyordu çok basit :) film kanalı açmıştım arada çakma videolar koyup insanları kandırıyordum ama sonradan düzeltmiştim neyse arkadaşlar

Para Kazanma VS Aktifleştirdim Adsenseyi Bi Güzel Kurdum Pin Vs Geldi Onları Aktif Ettim Sıra Geldi Parayı Nasıl Alacağımıza

Arkadaşlar Benim Önerim FİLM Ve Dizi Fragman Maç ÖZETLERİ Yükleyin Onları Daha Çok İzliyorlar. Ben plusyt.com/ diye bir siteden abonelerimi kastım arkadaşlar 16 K Abonem Oldu Neyse Arkadaşlar ''ABONE'' Olunca Para Daha Çok Geliyor Burda Amacım Prim Vs Değil Herkes Nasiplensin Diyedir

ARKADAŞLAR Gördüğünüz GİBİ ben böyle yaparak Aylık 1000 TL Bu eski ss KAZANIYORDUM AMA MALESEF KANAL KAPANDI :( Verdiğim Taktikleri Harfiyen Uygulayın Başarılar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.