youtube aramada üst kısma çıkmak

patroldelirdi

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
914
0
19
nereye
youtube aramada üst kısma çıkmak//patroldelirdi

Merhaba ben patroldelirdi. Bir çoğumuzun derdi olana youtube aramada üst kısma çıkamamak. Nasıl mı çıkacağız
adım adım öğretilecektir.
1: Google trends'de popiler olan konulardan video yapmayı çalışın
2: Kaliteli videolar çekin
3: Anahtar Kelime Aracı sitesinden videonuza göre anahtar kelime seçin
4: Clickbait yapmayın çünkü bir videonuz izlenir ondan sonra güvenmeyip izlemezler
Maddeler az oldu ama eklenecektir.
teşekkür etmeyi unutmayın

Son düzenleme:

h2k2n

Katılımcı Üye
30 Ağu 2007
995
1
Pentagon
Merhaba ben patroldelirdi. Bir çoğumuzun derdi olana youtube aramada üst kısma çıkamamak. Nasıl mı çıkacağız
adım adım öğretilecektir.
1: Google trends'de popiler olan konulardan video yapmayı çalışın
2: Kaliteli videolar çekin
3: Anahtar Kelime Aracı sitesinden videonuza göre anahtar kelime seçin
4: Clickbait yapmayın çünkü bir videonuz izlenir ondan sonra güvenmeyip izlemezler
Maddeler az oldu ama eklenecektir.
teşekkür etmeyi unutmayın

İlk önce bilgi için eline sağlık ama böyle dedigin gibi cıkabilirsin bir ihtimal ama önemli olan kendi istedigi videoların üst sıralara cıkması atıyorum lol videosu çekiyordur sadece üst sıralara cıkmak istiyodur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.