/ Youtube Arka Planda Müzik Dinleme (Android) / Stajyer /

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Merhabalar. Android telefonunuzda arka planda muzik dinlemek ister misiniz? Ben isterim.Boyle bir program lazımdi android ile pek aram iyi değil aslinda.Yok bulamadim.Sonrasinda mozillayı açtım youtubeden bir muzik açiyim dedim o sırada forumda işim vardı foruma bi girdim müzik hala çalıyor. Arka planda google chromede olmuyor mozilla firefoxta oluyor.

Şöyle yapiyoruz google play storeden Mozilla Firefox adli mobil tarayici indirelim. 32.44 mb.

aLjpa2.png

Yüklendikten sonra mozilla firefoxu açiyoruz.Youtueye girip istediginiz videoyu açiyoruz.Sonrasinda durdurmayin o video devam etsin mozillayi kapatmayin arka planda calissin sonrasinda nereye giricekseniz girin arka planda youtubeden açtiginiz müzik,video devam edicektir.

Dipnot: Mobildeyim (fontu,rengi) yarin duzenlerim :)

Son düzenleme:

iProneooN

Uzman üye
25 Eki 2014
1,121
4
Ankara
OGYoutube yi tavsiye ederim hocam daha güzel indirme özelliği de var :)
Yine de elinize sağlık bu da başka bir yöntem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.