YouTube Bedava Etiket Alma Sitesi.

ProTeknoAdam

Uzman üye
10 Ara 2017
1,182
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere YouTube ta en çok gelişme yöntemi olan Etiketleri Ücretsiz şekilde veren siteyi göstereceğim.

Bu özellik Bazı Sitelerde ÜCRETLİ (49 DOLAR değerinde) satılıyor. Ama benim verdiğim Linkteki Site tamamen ücretsizdir.1- https://keywordtool.io/youtube
Bu siteye giriyoruz.


2-DİL kısmından TURKEY / Türkish - Türkçe seçeneğini isaretliyoruz.3-Videomuz Ne Hakkında ise Veya Videoya Nasıl bir başlık attiysaniz Onun Adını Yazın.
Mesela: CLASH ROYALE HACK Yazıyoruz ve Search Kısmına basiyoruz.


4-Çikan Etiketlerde en çok ilginizi çeken 20 etiketi isaretliyoruz. ( Daha fazlasına YouTube izin vermiyor.) Eğer 20 tane yoksa bile hepsini isaretliyoruz.

5-Yuklediginiz Videonun Açıklama kisminin sonuna ve ETİKETLER kısmına yapıştıriyoruz. Bu sayede Örneğin:CLASH OF CLANS ZÜMRÜT HİLELİ APK yazan biri.
Videolar arasından bizim videomuzu görecek ve izleyecek.
gördüğünüz gibi benim Videom 4.sirada. (Diğer kanalların reklamı olmasın diye sansürlenmistir.)
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.