YouTube Canlı Yayına Giriş

dumenci06

Uzman üye
20 Eyl 2015
1,782
0
ANKARA
YouTube'un canlı yayın özelliğini kullanarak kitlenize canlı olarak ulaşabilirsiniz.

Canlı yayınınıza başlamadan önce yapmanız gereken birkaç şey vardır:

Kanalınızın doğrulanmış olduğunu ve son 90 gün içinde herhangi bir canlı yayın kısıtlamasına tabi tutulmadığınızı onaylayın.
İçerik Stüdyosu araçları --> Canlı Akış bölümünden canlı yayını etkinleştirin.


Yayın başlatma

Kanalınız etkinleştirildiğinde canlı yayın başlatmak için iki seçeneğiniz vardır:

Hemen yayınla seçeneği canlı yayın yapmanın en hızlı ve kolay yoludur. İçerik göndermeye başladığınızda yayını sizin için doğru zamanda otomatik olarak başlatıp durdururuz.
Etkinliklerde canlı yayının kontrolü büyük ölçüde elinizde olur. Canlı yayına başlamadan önce önizleme yapabilirsiniz, yedek yayınlarınız olur ve yayını istediğiniz zaman başlatıp durdurabilirsiniz.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.