Youtube Daha Fazla İzlenme Taktikleri

S0N4K

Katılımcı Üye
24 Haz 2016
885
2
Genelkurmay
Selamlar kardeşlerim hepiniz hoş geldiniz . İlk konularımdan hatam varsa affola şimdiden.

Biliyorsunuz youtube hem para kazanmak , hem hobi amaçlı kullanılan bir platform . Bunu iş haline getiren de var aslına bakılırsa . Neyse , şimdi nasıl daha fazla izlenme kazanabiliriz bunun hakkında taktikler vereceğim .
[COLOR="Red
1 - Etiketler aracılığı ile ;[/COLOR] [URL="https://tik.lat/lXgoB"] Buradan[/URL] gerekli olan siteye gidebilirsiniz . Sitede videonuzla ilgili anahtar kelimeyi yazın ve aratın . 100'lerce etiketi bulacaktır . Bu etiketleri videonuzun açıklama kısmına yazarak büyük kanalların önerilenlerinde çıkabilir , insanlar arattığında üstlerde görünebilirsiniz .

[COLOR="red
 

porsukhak

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,753
2
T.Ü.R.K
Kendi içerğini bul ve yap kendin ol iyi bir ekipman topla çevrenin avantjlarını kullan saygılarla .

HAK YİYEN HACK YER !
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.