Youtube ile Atatürk'e hakaret eden şerefsizin kimliğini açıklıyorum!!

trivium

Yeni üye
28 Şub 2007
7
0
Evet arkadaşlar bildiğiniz gibi bir süre önce youtube üzerinden Atatürk'e büyük saldırılar yapılmıştı ve hatırlayacağınız üzere bu kişinin kod adının stavraetos212007 olduğu ve bu şerefsizin bir yunan değil bir ingiliz olduğu ortaya çıkmıştı, evet bu kişi gerçekten bir ingiliz ve şuan bütün bilgileri büyük rastlantı olarak ingilterede yaşayan akrabalarımla aynı kentte yaşadığından elimde ve bunu ilk defa buraya yazmayı uygun gördüm..

Adı: Mark
Soyadı: Watson
Eğitim durumu: şuan bir ****l müzik kolejinde okuyor
Oturduğu yer:peaceaven,Brighton/İngiltere
Mns adresi: [email protected]

Not:Akrabalarımın verdiği bilgiye göre bu adam tam bir ırkçı,ve brightonda türklere karşı yapılan ırkçı faaliyetlere aktif olarak katıldığını öğrendim.kendisiyle bugün yaptığım çevrimiçi konuşmadanda bu anlaşılıyordu..şimdi bize darbenin en büyüğünü indirmek kalıyor..

redcode

Katılımcı Üye
13 Ara 2006
663
6
Warwick
Bizim burdan sefersiz ingiltere oylemi ulan dur brigton'da turk arkadaslar var dur bi ogreneyim :mad: sinirlendim bak simdi

Saygilarimla !

A

Arsenik-tht

Ziyaretçi
bilgiler için teşekkürler ama kafasını değiştiremedikten sonra sakat bile bıraksak kar etmeyecektir.ingilizlerde bu tip ırkçılıklar çok fazla oluyor. istihbarat güzel bu arada.

redcode

Katılımcı Üye
13 Ara 2006
663
6
Warwick
Arkadaslar ingilizlerin irkciligini gelin bide su kardesinize sorun 7 yildir ingiltere'de neler cektik neler :) al bugun sabah arabayla gidiyorum polis cevirde o kadar arabanin arasinda saclar siyah gozler siyah kabak gibi parliyoruz dedi arabani ariyacagiz dedim right arayinda what's going on ne demek simdi bu yerine 'de gecer valla ya dedim yuzune baktim hisssettim irkci baba neler gorduk neler... neyse arkadaslarim her zaman dedigim gibi

Saygilarimla !

BETER

Üye
2 Mar 2007
72
1
MOSCOW
onları boşverin zamanında ingilizlerin osmanlıya yaptıklarını unuttukmu sanıyorlar

BR YERDE İNGİLİZ KELIMESİ GEÇİYORSA BİR DAHA DÜŞÜN ÇÜNKÜ İNGİLİZDEMEK SÖMÜRGECİ, AŞAGILIK,DÜZENBAZ, MENFAATÇİ,EMPERYALİST DEMEKTİR

SNIP3R

Yeni üye
30 Haz 2007
50
0
bırakın allahından bulsun dediğiniz gibi düşüncelerini depiştirmedikten sonra fiziğini değiştirmişiz bişe değişmez

TURK_AY

Üye
8 Nis 2007
163
1
Namussuzlar Dünya çapinda He...

Allah Bilir Kürtlerin Yaptiği Dediğimiz Videolari Da Bunlar Gibi şerefsizler Hazirlamiştir...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.