Youtube İzlenme Kasma Hilesi (HakanReiZZ)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FrankieTR

Katılımcı Üye
24 Nis 2016
895
0
TürkHackTeam
HERKESE MERHABA.
YOUTUBE İLE UĞRAŞANLAR BİLİR İZLENME KASMAK ÇOK ZORDUR. BUNUN İÇİN KOLAY BİR YÖNTEM VAR.
1-)Aşşağıda vericeğim siteye girip üye olun.(E-postanızı doğru girin onay kodu gelir)
2-)kayıt olduktan sonra toplum bölümüne gidip Promosyon'lara girelim ve ordaki görevleri yapalım.
Görev başı size kredi vericektir..
3-)Client'e gidip Open'e tıklıyoruz ve sonra açılan pencere de start diyoruz
ve youtube sekmesi açılıyor onu ellemeyin orda videolar açılcaktır ve ordan kredi kasacaksınız..
İsterseniz daha kolay yoldan da kasabilirsiniz..
Exchange bölümüne gidip ister abone olursunuz ister like atarsınız videolara bu sayede ise
25 kredi kazanırsınız...
4-)25 video izledikten sonra Campaings'ye girip ordan kendi videonuzu ister izletin ister like attırın.

REFLİ: https://www.ytmonster.net/register?ref=HakanKoca595
REFSİZ: https://www.ytmonster.net/register

Arkadaşlar ref linkimle kayıt olursanız sevinirim zaten hiç bir şey kaybetmiyorsunuz.. :)

Teşekkür'e basarsan sevinirim :D

Son düzenleme:

Boomer24

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
934
0
DuckDNS
Merhaba,

Forumda bu yöntem hakkında birçok konu mevcut :)
Eğer gerçekten teşekkür istiyorsan öncelikle konuyu burda araştır var mı yok mu diye sonra konu aç ki emek koksun konuların.
Benim gördüğüm sadece birkaç paragraf boş metin :)

-B24

Ben daha ilk kez paylaşıyorum..

Sen ilk kez açtın evet böylelikle konun özgün ve hiç bulunmayan birşey haline döndü :)

Senin dediğine göre o zaman herkes tüm konuları birersey kez açsın ve forum çöp olsun :)

-B24

Son düzenleme:

VeFaLıTÜRK

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
478
0
Ben daha ilk kez paylaşıyorum..

Hocam öyle bir mantık mı var ? Ben daha yeni açıyorum..
Herkes aynı konuyu açma hakkına sahip olsa ne olur burası ?

Sende bu konuyu başka bir arkadaştan görüp paylamışsın. Hatta daha açıklayıcı olsa iyi olur vs gibisinden yorum yapmışsın. Daha detaylı, görselli veya videolu paylaşmış olsan bir şey demiycem. Gereksiz bir paylaşım kusura bakma da. Farklı, önemli konuların önü kapanıyor böylelikle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.