YouTube İzlenmelerinizi Arttırın /Stajyer/Mr Immortal

Mr. Immortal

Uzman üye
27 Mar 2016
1,278
3
Selamlar :) Bu konuda En yararlı chrome eklentilerinden biri olan "vidIQ" ile YouTube izlenme & Abıne &Seo kazanımını artırma konularına değinmeye çalışacağız :)

vidiq-logo.df8633c7.png

YouTube-logo-full_color.png

Eklenti Linki

https://chrome.google.com/webstore/...outube/pachckjkecffpdphbpmfolblodfkgbhl?hl=tr

Kısa Anlatım

1-)İlk olarak vermiş olduğum eklenti linkinden "Chrome'a Ekle" diyerek kolay bir şekilde kuruluma gerek kalmadan ekliyoruz

ayrac.png

29ZqjN.png

2-)Sağ üstten eklentiye tıkladığımız takdirde sizden bir hesap oluşturmanızı veya giriş yapmanızı isteyecek.Kayıt olduğunuzu veya giriş yaptığınızı var sayarak devam ediyorum.

ayrac.png

zB4LJB.png

ayrac.png

G0zNyy.png

ayrac.png

3-)Giriş yaptıkran sonra Youtube sitesine girip "Upload" kısmına geliyorum.Bir video upload ederken gördüğünüz gibi çok sayıda panel ortaya çıkıyor.(Emoji ekleme,tercüme etme,etiket ekleme vs.)

ayrac.png

3qoMg2.png

ayrac.png

4-)Bunları kullanımı oldukça kolay lakin bizi ilgilendiren kısım alt kısımda bulunan "Etiket Ekleme" kısımı.İsterseniz bir göz gezdirelim.
7NvdW5.png

ayrac.png

5-)En sağ tarafta bulunan "En çok izenen Videoların" etiketlerini ekleyerek videoların en üst kısımda çıkmasını sağlıyoruz.(Eklenti Başığa Göre Etiket Vermekte.Ben başlık eklemediğim için bunlar çıktı :))

ayrac.png

6-)Ardından etiketlerde sol kısımda bulunan "+" sembolüne tıklayarak videomuza ekleyebiliyoruz.Ayrıca "..." kısıma gelip daha fazla etiket eklememiz mümkündür.

ayrac.png

r29pa3.png

ayrac.png

Son olarak "Trendlerden" bir video seçip izleyelim.

ayrac.png

Sağ tarafta "Video dan ne kadar kazanılmış ? Ne kadar izlenmiş gibi öenemli istatisliklere ulaşabilir ve video etiketlerini görebilirsiniz"

ayrac.png

gWop00.png

ayrac.png

9dLA1Z.png

heyecan85

Uzman üye
9 Tem 2015
1,466
4
Denemeye değer ama sanmıyorum, bu tarz olacağını en pöpüler etiketleri veren siteler mevcut atiyorum trend listesinde youtuberlarin etiketleri gibi güncel etiket veren siteler var eğer böyle birsey olsaydi zaten herkes kullanirdi siteden alip, saol arastirmissin yine de emek.

VeFaLıTÜRK

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
478
0
Denemeye değer ama sanmıyorum, bu tarz olacağını en pöpüler etiketleri veren siteler mevcut atiyorum trend listesinde youtuberlarin etiketleri gibi güncel etiket veren siteler var eğer böyle birsey olsaydi zaten herkes kullanirdi siteden alip, saol arastirmissin yine de emek.

Herkes kullandı mı ne anlamı kaldı ? YouTube da da bununla alakalı videolar var bakabilirsin. Program hakkında hiç bir bilgi sahibi değilsin ve suçlamada bulunuyorsun. Bilmiyorsan, ilk önce bi araştırırsın bakarsın ondan sonra görürsün iyi mi kötü, gerçek mi yoksa fake mi diye anladın mı ?!

Son düzenleme:

YUROS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
329
0
eline sağlık hocam döktürmüşşün gine :)
+ paylaskazan konun kapatttınmı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.