Youtube Kapak fotoğrafım

artoxq2

Yeni üye
29 Ocak 2016
18
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar youtube işine girmek için bugün bir kaç kapak fotoğrafına baktım özgün olmaya çalıştım ve kendime yeni bir kapak fotoğrafı yaptım sizinde yorumlarınızı almak istiyorum sizce kapak fotoğrafım nasıl olmuş?

W7kBD4.png
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

RexaHenS

Üye
30 Tem 2017
211
0
Ankara
Birkaç tüyo vermek gerekirse youtubede kapak fotografların psdleri mevcut :) indirip kendine özgün düzenleyebilirsin. Kolay gelsin :)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.