Youtube Soru Cevap (kazanç,telif,izlenim,abone)

edizstep72

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
511
0
NEREYE
Yetkim varmı bilmiyorum ama burada bağzı youtuber veya youtubeyle uğraşan kardeşlerim var.Bende bu Yt ile içli dışlı olduğum için bilinmeyenleri veya sorunları çözmeye çalışmak adına bir konu açtım eğer Yt ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa bu konu altına yazabilirsiniz HAYIRLI CUMALAR

AkilAdam

Uzman üye
27 Şub 2016
1,267
1
youtube 2 geri bildirimden fazlasını kaul etmiyor Bu bir İkincisi ise gönderdim geri dönüş alamadım

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Bende bildigim kadarıyla bu konu altında yardımcı oliyim ozaman güzel düşünmüşsşün :)

youtube 2 geri bildirimden fazlasını kaul etmiyor Bu bir İkincisi ise gönderdim geri dönüş alamadım

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=rToEHbIm6LY[/ame]

adımları uygulayın.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
İşe Yarar inş kesin Çözümmü yoksa şansa mı kalmış

Kanalının neden kapatıldıgına bağlı bu olay. 3 telif hakkı yediysen zor olabiliyor. Fakat dedigim gibi videoda uzunca anlatılmış videodaki adımları baştan sona uygulayınız hala açılmazsa bana özelden bildirin , Teamvierer ile gelip bakayım.

edizstep72

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
511
0
NEREYE

Kanalının neden kapatıldıgına bağlı bu olay. 3 telif hakkı yediysen zor olabiliyor. Fakat dedigim gibi videoda uzunca anlatılmış videodaki adımları baştan sona uygulayınız hala açılmazsa bana özelden bildirin , Teamvierer ile gelip bakayım.
YT ye sahet flag olduğunu ynai sahte şikayet yediğini söylemekten başka çaresi yok, ki zaten kanal spam yazılımı tarafından tespit edilmiş belliki yani bu kanalla ilgilenmezler kardeşim böyle kanalları sana liste olarak verseler telefon numarası gibi rakam çıkar :D

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
YT ye sahet flag olduğunu ynai sahte şikayet yediğini söylemekten başka çaresi yok, ki zaten kanal spam yazılımı tarafından tespit edilmiş belliki yani bu kanalla ilgilenmezler kardeşim böyle kanalları sana liste olarak verseler telefon numarası gibi rakam çıkar :D

Bu konuda haklı olabilirsin nedeni şu kanalın neden kapatıldıgı hakkında birşey söylememiş arkadaş net bir soru sorsa zaten bu tür cevaplar bellidir dostum :) İlgilenmezler değil kanalı açarsın açamazsın emek istiyor videoyu iyi izliyip peşinde koşarsa açması muhtemeldir dedigin gibi biraz zor olur ama imkansızda degildir :D İşte neden askıya alındıgına baglı.

Son düzenleme:

AkilAdam

Uzman üye
27 Şub 2016
1,267
1

Bu konuda haklı olabilirsin nedeni şu kanalın neden kapatıldıgı hakkında birşey söylememiş arkadaş net bir soru sorsa zaten bu tür cevaplar bellidir dostum :) İlgilenmezler değil kanalı açarsın açamazsın emek istiyor videoyu iyi izliyip peşinde koşarsa açması muhtemeldir dedigin gibi biraz zor olur ama imkansızda degildir :D İşte neden askıya alındıgına baglı.

Kanalımda Sadece 1 Tane Telif Vardı Ben Bildirim Gönderdim Eğer Tekrar Geri Dönüş Yapmazlarsa Seninle irtibata Geçicem :D

MikoReis7

Uzman üye
24 Haz 2016
1,942
1
20
Bence Yeter
Birde Benim Adsense'deki anamenü:

GBQERN.png

Perfonmans kısmına görmi artıyor para?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.