youtube telif

8 Ocak 2017
63
0
Arkadaşlar bir videomda telif hakki vardı itiraz ettim bunu yolladılar ne yapabilir.
Believe Music wants to give you an opportunity to cancel your appeal within the next 7 days. Canceling your appeal will return your video to the state it was in before you began this dispute.

View claim details

If no action is taken, your video will be taken down from YouTube on Apr 13, 2017, and a copyright strike will be applied to your account. If you still believe you have the rights to use this material, you can file a counter-notification after that date.

Why this can happen

The copyright owner disagrees with your dispute, but is giving you a chance to keep your video on YouTube.
The reason you gave for disputing the claim may have been insufficient or invalid.
 

BlackShad0w

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
512
0
Videonun sesini kapatman lazım. Veya belli bir ücret karşılığı müziği yapan kişiden/şirketten satın alman gerekiyor.
 

BADWOLF007

Katılımcı Üye
1 Şub 2015
606
0
685/5000
İnanılmaz Müzik, itirazınızı önümüzdeki 7 gün içinde iptal etme fırsatını vermek istemektedir. İtirazınızı iptal etmek, videonuzu bu anlaşmazlığa başlamadan önceki durumuna döndürür.

Hak talebi ayrıntılarını görüntüleyin

Herhangi bir işlem yapılmazsa, videonuz 13 Nisan 2017'de YouTube'dan çıkarılır ve hesabınıza bir telif hakkı ihtarı uygulanacaktır. Bu materyali kullanma haklarına hala sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, o tarihten sonra bir karşı bildirimde bulunabilirsiniz.

Neden böyle olabilir

Telif hakkı sahibi, anlaşmazlığınıza katılmıyor, ancak videonuzu YouTube'da tutma şansını sunuyor.
Talebe itiraz etmek için verdiğiniz sebep yetersiz veya geçersiz olabilir.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.