Youtube User Finder Anlatım

zexen

Yeni üye
15 Haz 2022
41
21
Merhaba ben zexen

Youtube User Finder Nedir ?
kısaca YUF , scan.txt ye yazdığınız kelimeleri youtube de araştırıp çıkan ilk 20 sonuçtan kanalları kayıt eder

kayıt edilen kanallardan iletişim/reklam için bırakılan mailleri toplayan bir script

Github / İndirme Linki : GitHub - suphiyasin/Youtube-User-Finder: You can find channels according to the words you type and collect e-mail addresses for business/advertisement from them.

gereksinimler php 7+
youtube.com a girip öğeyi incele > network > atılan sorgulardan > header > cookie kopyalayın

ardından test.php de 4. satıra yapıştırın

ve artık scan.txt ye yazıp test.php çalıştırmak kaldı .
mail listesi için maillist.txt
kanal listesi için channellist.txt

bakmanız yeterli olucaktır.

Neden ?
elinizde bir ürün olduğunu düşünün ve bu ürünün yemeklere katıldığını düşünelim.

bunun reklamını, youtube kanalı olan birine yaptırmak istiyorsunuz fakat youtube kanalını seçmekte zorlanıyorsunuz (iletişim mailleri veya tüm kanalları ziyaret etmek zordur)
işte tam olarak YUF bu işi yapıyor.
scan.txt içine food hamburger ear fastfood tarzında kelimler yazıp çalıştırdığnızda sizlere bunlarla alakalı kanalların maillerini yazıcak.

Ekran görüntüleri
179368669-2d4f2dd2-cd43-43f5-9d37-7c76104bd100.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Blwe

Uzman üye
17 Şub 2021
1,585
1,645
Green/Moderasyon
Merhaba ben zexen

kısaca YUF , scan.txt ye yazdığınız kelimeleri youtube de araştırıp çıkan ilk 20 sonuçtan kanalları kayıt eder

kayıt edilen kanallardan iletişim/reklam için bırakılan mailleri toplayan bir script

Github / İndirme Linki : GitHub - suphiyasin/Youtube-User-Finder: You can find channels according to the words you type and collect e-mail addresses for business/advertisement from them.

gereksinimler php 7+
youtube.com a girip öğeyi incele > network > atılan sorgulardan > header > cookie kopyalayın

Neden ?
elinizde bir ürün olduğunu düşünün ve bu ürünün yemeklere katıldığını düşünelim.

bunun reklamını, youtube kanalı olan birine yaptırmak istiyorsunuz fakat youtube kanalını seçmekte zorlanıyorsunuz (iletişim mailleri veya tüm kanalları ziyaret etmek zordur)
scan.txt içine food hamburger ear fastfood tarzında kelimler yazıp çalıştırdığnızda sizlere bunlarla alakalı kanalların maillerini yazıcak.

Ekran görüntüleri
Eline sağlık çok iyi bu scriptleri hangi program dilleri ile yapıyorsun ? JavaS. html ve php mi ?

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,865
770
28
Merhaba ben zexen

gereksinimler php 7+

Neden ?

Ekran görüntüleri
Ellerine saglik

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
1,241
localhost/admin.php
Başarılı bir çalışma ancak birinin işine yarayacağını düşünmüyorum. Ancak kaynak bakımından kullanılan yöntemler önemli.
Kodların tamamı sana ait değil herhalde.

zexen

Yeni üye
15 Haz 2022
41
21
Başarılı bir çalışma ancak birinin işine yarayacağını düşünmüyorum. Ancak kaynak bakımından kullanılan yöntemler önemli.
Kodların tamamı sana ait değil herhalde.
tüm kodlar bana ait
gördüğün kısım header deki referans url
aslında orda başka bir kanal vardı fakat bu günlerde herkesin linçlediği bir kanal olduğundan dolayı prototurk gibi bir yazılım kanalını yazdım
orda prototurk görüp kodların alıntı olduğunu düşünebilirsin fakat aslında öyle bir kanal olmadığnı linke gittiğinde görebilirdin.
tayfun erbilen in tüm github kodlarına veya videolarına bakabilirsin bu tarz herhangi bir kod paylaşımı yapmadı
prototurkun kanal linki de bu
başkasının işine yarayıp yaramamsı tartışılır bu tarz oto panellerini aylık 300 400 e satıyordum ücretsiz verdikten sonra gelen teşekkürler karşılığında farklı platformlar için yapmaya başladım

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,293
900
ANKARA
Ellerine Sağlık. Bu arada arama yaptığınızda kanalın mail adresini çıkartıyor mu?

Son düzenleme:

zexen

Yeni üye
15 Haz 2022
41
21
Ellerine Sağlık. Bu arada arama yaptığınızda kanalın mail adresini çıkartıyor mu?
arama yaptıgınız kelime ile kanallar bulup onlarin mail adreslerini yazıyor

Nasıl kullanılıyor ve ne amaca hizmet ediyor acaba ?
githubda kurulumu anlattım
öncelikle indirip ve localhostunuza atın
youtube.com dan cookie kopyalayın ve githubda soyledigim yere yapıştırın.
amacı da githubda yazmıştım.

Ciddi mânâda yararlı bir araç, elinize sağlık.
teşekkürler

Eline sağlık yararlı, diğer projelerini bekliyorum...
teşekkürler yaptıkca atarım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.