Youtube Video Ve Kanal Taglerine Bakma (Resimli)

Serter19

Uzman üye
6 Nis 2016
1,039
0
İlk olarak tag nedir onu söyleyeyim.Etikettir.Yani onun içeriğini belirten şeydir.Mesela bir adını bilmediğiniz bir şarkıyı sözlerinden bir parça yazarak bulmanızı sağlayan şey etiket yani tagdir.


İlk olarak vidIQ eklentisini indirelim.
Link : https://chrome.google.com/webstore/...outube/pachckjkecffpdphbpmfolblodfkgbhl?hl=tr

Sonrasında kanal veya videoyu açalım.Gördüğünüz gibi arkadaşlar "channel tags" e tıklayarak da kanal etiketlerini görebilirsiniz.İyi günler.
 

byHackerss

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
550
0
Aslında Önemli Olan Tagler Değil Seo Score Önemli Taglerin Aranma DUrumu Önemli Bende Bunu Kullanıyorum.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.