Youtube Videolarını İndirip Avi'ye Çevirelim..

bymumi10

Üye
16 Eyl 2006
186
3
Rize
Youtube iyi güzel hoşta.. o güzelim videoları yalnızca izliyoruz..İndirmek için bir-iki yöntem var, ama indirdiğimiz videolarda .flv( flashın video uzantısı diyebilriz..) formatında oluyor bunuda ancak flv player ile izleyebiliyoruz.. Aşağıdaki yazımda flv'yi sıkıntı çekmeden her playerin oynatacağı formatlara (avi, mpeg,3gp vs..) nasıl çevireceğimizi göreceğiz.. Başlamadan önce aşağıdaki yazılımları temin etmeniz gerekiyor..[/b]

# Total Video Converter
# Mozilla Firefox
#Mozilla Firefox : VideoDowloader (aşağıda mevcut)

(Eğer PC'nizde Mozilla Firefox ve VideoDowloader eklentisi yüklü iste 3. adıma geçin VideoDowloader eklentisi yok ise 2. adıma geçin)

Adım 1: İlk olarak Mozilla Firefox kuruyoruz.. Kurulumda bir sorunla karşılaşacağınızı sanmıyorum...

Adım 2: Buradaki linke tıklayarak VideoDowloader eklentisinin download sayfasına gidiyoruz ve Install Now yazan butona basıyoruz açılan
küçük pencerede 5 sanye bekledikten sonra Kuruluma tıklıyoruz kurulum tamamlandıktan sonra Firefox'la ilgili herşeyi kapatıp, tekrar açıyoruz eğer kurulum sorunsuz tamamlandı ise sağ alt köşede şöyle bir ikon görünmesi lazım :
adp0.png

Adım 3 : Bilgisayarımıza Total Video Converter yazılımı kuruyoruz kurulumu ileri ileri diyerek geçiyoruz..

Yukadaki herşey tamamsa aşağıdaki resimleri sırası ile izliyoruz..

1zp6.jpg

2am7.jpg

3ls1.jpg

4nr4.jpg

5zj5.jpg

6mm6.jpg

7od2.jpg

Kolay Gelsin :D

alıntıdır

hayvanadam

Üye
27 Eki 2007
126
0
arkadaşım video downloader ı indiremiyorum linke tıklıyorum ama fire fox da parola falan çıkıyo.bu arada firefoxu kurdum.yani programı indiremedim yardımcı olurmusun lütfen...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.