Youtube'da Abone Kasmak İstiyenler Bu Konuya Baksın

24 Eyl 2016
77
0
Selamun Aleykum Abilerim Ve Kardeşlerim Bir Çoğunuzun Youtubeda Kanalı Vardır Sizlere Abone Kasma Yollarını Gostercem:RpS_tongue::RpS_tongue:

Yöntemler

1. Gorunum den Puan Toplayıp Sitenizi Koymak

Resimli Anlatım

İlk Baş Bu Siteye Girip Kayit Olun

6814incij4688147.jpg

Sonra Puan Kasın
590incim6174901.jpg

Herhangi Bir Videoya Tıklayın
8330incim7270991.jpg

Videoyu Beğenin
4082incip6180204.jpg

Puanımızı Alalım
4461inciq5183585.jpg

Sitemizi Koymaya Başlıyalım
2141incix6566840.jpg

Son Olarak Bilgileri Dolduralım

2312incig3189757.jpg

2. Yönetem

Hiç Yapılmayan Konular Bulup İlginizi Kendi Önünüze Çekmek :D

3.Yontem

Trend Videolarini Çekmek Mesela

1.Rahatlatıcı Videolar

2.Slime

3.Uvuvwevwevwe Onyetenyevwe Ugwemubwem Ossas

İşinize Yaradıysa Bir Teşekkürü Esirgemeyin:yo:yo

atsumut123

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
384
2
Kocaeli
dostum eline sağlıkda konu yerin yanlış Youtube bölümüne açman gerekirdi sen THT Yardım Merkezi'ne açmışsın. :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.