Youtube'da Hızlı Gelişme

Hackerth

Üye
9 Ara 2017
69
0
Merhabalar Bu yazdıklarımın bana aittir bu yöntemlerle 2 günde 6 k izlenme alıyodum
Kanal Link İstemeyin Kapandı.

1.Yöntem
Facebook'ta Youtube Abone Kasma gibi gruplarda videolarını Paylaşın bu yöntem zor gelebilir emin olun ki izlenme çok gelcektir.Kücük Resim le birlikte paylaşırsınız daha iyi olur

2.Yöntem
Gündemi ele alın yani bildiğiniz gibi enes batur başak karahan dan ayrıldı hemen bu konuyla ilgili bilgi toplayıp paylaşıyın baya izlenme gelcektir

3.Yöntem
Kücük bir blogger açıp videolarını orda paylaşın ilk başta bloggerda gündem paylaşın belli bir kitleden sonra videolarını paylaşırsınız iyi olur

4.Yöntem
Başlık ve kücük resim en önemli olandır Eğer kücük bir kanalsanız clickbait yapmanızı öneririm çünkü youtube türkiye izleyicileri ihtiyacı olmadığı sürece kücük kanalları izlemiyor
Başlığa yani dikkat çekici bişey yazın kücük resimde çok karmaşık olmasın dikkat çekici olsun kısacası

5-Yöntem
Video tagları bu da çok önemlidir video tagların olabildikçe videonuz alakası olsun youtube üst sıralarda çıkarsınız atıyorum hitler hakkında bilgi çektiniz taglara hitler,hitler bilgi,tuhaf bilgiler tarzı şeyler yazın

6-Yöntem
Youtube büyük türk kanalları son videolarına gidin ve su şekilde yazarsanız izlenme gelebilir
Kanalımda Naziler Hakkında Hiç Bilinmeyen Bilgiler Yayınladım ilk izleyen 10 kişiye 500 abone panelden göndercem

Evet daha çok yöntem var ama ben en çok izlenme gelcek yöntemlerin yazdım sorularınız varsa özelden yazabilirsiniz youtube u uzun zamandır bulunmaktayım.Yazı Biraz Amatör oldu kb .Videolarınız hiç izlenmese bidem her gün düzenli video atın yeter illakin bir gün izlenir
ilgi gelirse bilinmeyen yöntemleri part 2 diye atarım daha güzel bir şekilde

Son düzenleme:

rareg

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
661
0
🆁
Şuanda youtubede gelişmek için thumbnailine blurlu kız fotoğrafı koymanız yeterlidir.

ExcFire

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
594
0
Hocam yeni basladim izlenme sayim suanda cok az gunluk 50 civari dediklerini yapmaya caliscam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.