Youtube'de Videoyu Yoruma Kapatma Ve Açma ∞ Cem Adrian

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,755
411
Merhabalar bugünkü konum'da youtube'de kanala yüklemiş olduğunuz videoları yoruma kapatmayı göstereceğim,amacım youtube'de böyle bir videoya rastlamadım ayrıca detaylı bir anlatmak istedim...

Video yöneticisinin altında bulunan videolara tıklıyoruz

Burada kanala yüklediğimiz videolar karşınıza gelecek içerisinden hangi videoyu yoruma kapatmak istiyorsanız Seçiyoruz ve Düzenle diyoruz

Gelişmiş Ayarlara tıklıyoruz

Yorumlara izin Ver ibaresinin yanındaki kutucukta'ki tiki kaldırıyoruz

Değişiklikleri Kaydet dedikten sonra videomuz yoruma kapatılıyor.

∞Detaylı Anlatım∞

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=B7knvZ8AAwY&feature=youtu.be"]https://www.youtube.com/watch?v=B7knvZ8AAwY&feature=youtu.be[/ame]

Videoyu Yoruma Açmak İçin

Video yöneticisinin altında bulunan videolara tıklıyoruz

Burada kanala yüklediğimiz videolar karşınıza gelecek içerisinden hangi videoyu yoruma kapatmak istiyorsanız Seçiyoruz ve Düzenle diyoruz

Gelişmiş Ayarlara tıklıyoruz

Yorumlara izin Ver ibaresinin yanındaki kutucuğa tik ekliyoruz

Değişiklikleri Kaydet dedikten sonra videomuz yoruma açılıyor.

yE19r9.png
W0aRLP.png

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.