Youtube'den Film yada Video Nasıl indirilir.

YILDIZLITURK

Uzman üye
10 Ara 2017
1,106
0
Ağrı-Iğdır.
Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle Youtube'den nasıl video indirilir onu göstericeğim. Bazılarınız bilmesi normal olabilir. Hemen konuya geçelim.

1-Youtubeye girelim. Ordan bi şarkı film vs. bişeye tıklıyalim.

2- Sonra Şarkı yada filme girince üstteki Url yani link. bize lazım olucaktır.

Url Kısmına www.y outube.com olucaktır herkesde. oraya www.ssy outube.com yazıp entere basıyoruz. siz birleşik yapın.

4- Sonra Orda ; SaveFrom.net Helper'ı yüklemeden bir video indirin Butonu vardır. ona tıklayın. İndir butonu gelicektir. Yanındada Kaç P olarak indirmek istediğinizide gösterir saten. Sonra İnmeye başlar keyiflikle izleyebilirsiniz videonuzu.

Videolu Anlatım. ; [ame="https://www.youtube.com/watch?v=jhm6HuiH9ZA&feature=youtu.be"]https://www.youtube.com/watch?v=jhm6HuiH9ZA&feature=youtu.be[/ame]
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.