YOUTUBEDEN VİDEO İNDİRME Resimli Anlatım

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
oncelikle youtube.comdan istediğiniz videoyu sonuna kadar izleyin ardından internet temprory files klasorunu acın bu klasore explorerda araclar/internet secenekleri/ayarlar/dosya goruntule bolumunden ulasabilirsiniz burda dosyayı kolayca bulabilmek için boyuta gore dizmenizi tavsiye ederim getvideo1 gibi dosyalar seklinde bulunuyor sonra o dosyayı masaustune ya da sabit bir dosyanıza kopyalayın ve dosyaya sag tıklayıp özeeliklere girin ve adının bulundugu yere .flv uzantısını ekleyin ve ardından bir flv player bulun ki burdan bulabilirsiniz
TIKLA İNDİR daha sonra o videoları acabilirsiniz tarafımdan bulunmus denenmiş ve basarılmıstır o videoları normale cevirmenin yolunu da buldum burdan rivayı indirin
TIKLA İNDİR
sonra acın bi zahmet programı ardından

riva7hr.jpg

sonrada ordaki encode tusuna basın program biraz daha beyazlıcak orda onun o sırada ceviriyo videoyu o eski haline geldiğinde videonuzda izlemeye hazır olacak ister winampla acın ister media playerla
wink.gif

EVET ARKADAŞLAR YORUMLARI BEKLİYORUM KOSKOCA YOUTUBEDEN VİDEO İNDİRME DÜŞÜNÜN ARTIK

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.