Yuksek Yetkililer Bu Konuya Gele Bilirmi Lutfen

kamara99

Yeni üye
24 Ağu 2017
40
0
Azerbeycan
Merhaba Arkadaslar Ben Bazi Konularda Gordum
www.zone-h.org Bu Siteyi Hackedleyerek INdex Basiyordular Bu SItenin Admin PanelVe Login Sifresini Biliyorsaniz Soylermisiniz :D Veya Sql ByPass Acigi Filan Varmi?

Hacker Yaşda Degil Klavyededir
 

MyGf

Kıdemli Üye
16 Tem 2016
3,284
5
Hall of Fame
Konulardan gördüğün site evet zone-h ama bu site hacklenmiyor. Hacklediğimiz sitelerin tapu kaydını tutuyor diyebiliriz. Site hackliyoruz sonra zon-h'a sitemizi ekliyoruz o kadar. O bizim indeximizi gösteriyor.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.