Yunan Karalama Propagandası

resneli

Yeni üye
12 Haz 2019
1
2
bu film kurtuluş savaşı döneminde anadoluda yaptığı katliamlar yokmuş gibi utanmadan bir de o dönemde izmirin kurtuluşunda biz katliam yapmışız ve onların topraklarına saldırmışız gibi anlatmışlar. izmiri yakıp insanları katlediyoruz. çok çirkin sahneler var. bunlar yetmiyor gibi birde sanki suriyelilere biz saldırıyoruz botlarını egede batırıyoruz da onlar kurtarıyor yardım ediyormuş gibi filmin başında show yapmaya çalışmışlar. propogandanın böylesini ve rezil olanını hiç izlememeştim.

Asıl olay bunun İMDB gibi bir sitede 10 üzerinden 6.8 alması ve oy verenlerin muhtemelen türkler %50 kadarı 1 vermesine rağmen bu puanı almış bu film.
Lütfen oy Kullanın ve puanın yükselmesini engelleyin.

https://www.imdb.com/title/tt11935566/mediaviewer/rm977267713/?ref_=tt_ov_i

Maveraün Nehr

Blue Team Expert
25 Haz 2021
975
1,861
41.303921, -81.901693
Atatürk boşuna dememiş dünyada da barış diye... İnsanlar yapılanları bir kenara bırakıp herkes bir biri ile barışmalı. Geçmiş geçmişte kaldı. Dökülen süt toplanmaz. Kısacık ömrümüzde dostluk ve yardımseverlik varken birbirimizi karalayıp savaşma derdindeyiz. Yunanistan özünde şahsıma göre iyi bir komşu bunu depremde yapmış olduğu yardımlar ile de gördük. Üstelik ülkede akrabalarımın beyanlarına göre iyi bir oto tamir servisi varmış ilgi hat safada imiş. Bu tarz şeyleri bırakıp iki ülke anlaşma halinde olsa kanımca çok güzel şeyler olacak. Belki aşılmayan pek çok zorluk aşılacak ama nerde.... Yaşanan gelişmelere bakınca şahsi düşüncelerimin sadece önderimizin kelimeleri ile kalması çok üzücü gerçekten çok üzücü....

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,557
759
Atatürk boşuna dememiş dünyada da barış diye... İnsanlar yapılanları bir kenara bırakıp herkes bir biri ile barışmalı. Geçmiş geçmişte kaldı. Dökülen süt toplanmaz. Kısacık ömrümüzde dostluk ve yardımseverlik varken birbirimizi karalayıp savaşma derdindeyiz. Yunanistan özünde şahsıma göre iyi bir komşu bunu depremde yapmış olduğu yardımlar ile de gördük. Üstelik ülkede akrabalarımın beyanlarına göre iyi bir oto tamir servisi varmış ilgi hat safada imiş. Bu tarz şeyleri bırakıp iki ülke anlaşma halinde olsa kanımca çok güzel şeyler olacak. Belki aşılmayan pek çok zorluk aşılacak ama nerde.... Yaşanan gelişmelere bakınca şahsi düşüncelerimin sadece önderimizin kelimeleri ile kalması çok üzücü gerçekten çok üzücü....

rusya ukrayna olayını yıllardır yunanistan türkiye arasında yapmaya çalışıyorlar içlerinde türk düşmanı illa vardır yok diyemem ama genel olarak iyi insanlar aralarına girince anlıyorsun bazı şeyleri çoğu yunanlı gelipte sana zarar vermez benim yaşadığım en çok ırkıçılık romanyalırdan oldu

HGYO

Yeni üye
6 Nis 2020
49
6
rusya ukrayna olayını yıllardır yunanistan türkiye arasında yapmaya çalışıyorlar içlerinde türk düşmanı illa vardır yok diyemem ama genel olarak iyi insanlar aralarına girince anlıyorsun bazı şeyleri çoğu yunanlı gelipte sana zarar vermez benim yaşadığım en çok ırkıçılık romanyalırdan oldu
romanyalı konusunu biraz daha açarmısınız?

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,557
759
orları biliyorum ama romanyayı merak ettim iyi sanardım oraları
Sorun Romanya'dan gelenlerde yunanistana deniz için tatile gidiyorlar yolda gördükleri her Türk'ün üzerine sürüyorlar gece karşılasırsan anlık olarak uzunları açıp kapatma gibi özellikleri var

HGYO

Yeni üye
6 Nis 2020
49
6
Sorun Romanya'dan gelenlerde yunanistana deniz için tatile gidiyorlar yolda gördükleri her Türk'ün üzerine sürüyorlar gece karşılasırsan anlık olarak uzunları açıp kapatma gibi özellikleri var
asla romanyaya gitmem birde onlara para mı kazandrcam zaten param yok :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.