Yüzlerce Cd niz mi var? Buyrun O Zaman

CyberBlade

Katılımcı Üye
6 Tem 2006
962
15
İstanbul
WhereIsIt v3.82.117
hZT_whereisit_banner_ani.gif


Bir şey lazım olduğunda hiç durmadan Cd mi çıkarıp takıyorsunuz?Bulamadığınız olup da " bu bende mutlaka olmalıydı "diye arıyormusunuz aramaya son...

Programı açıp çalıştırıyorsunuz,bir katalog oluşturup (Ör: Program Cdleri) cdlerinizi cd sürücünüze takıyorsunuz, cd deki dosya sayısına göre süren bir kaç dakika içinde cd deki dosyaların tamamının fotoğrafını alıyor. İsterseniz seçenek olarak seçip zipli dosyaların içini bile tarattırıyorsunuz. Birkaç Mb' lık alana yüzlerce cd' nin fotoğrafını alıyorsunuz.
http://rapidshare.com/files/15118005/yagmur_forumay.rar.html
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.