YÜZLERCE PROGRAM + Keygen/Crack'leri (16.03.07 Tarihi itibariyle)

radyocu_x

Üye
19 Ocak 2007
106
8
Ankara
arkadaşlar linkini verdiğim bu sitede yüzlerce program ve onların keygen ve crack'lerini bulabilir rapidsiz rahatca indirebilirsiniz.Şimdiden hepinize iyi indirmeler!!!

http://www.9down.com/downloads.php

İLLAKİ DAHA ÖNCEDE BU VERİLDİ AMA RAPİDSİZ DİREK İNDİREBİLECEĞİNİZ ADRESLER VE VERDİGİM TARİHE KADAR OLAN PROGRAMLARIN TOPLAMI HADİ KOLAY GELSİN....:yo :woott


ALINTIDIR
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.