Yüzünde Tümör Çıkan Kız..

lord_magic

Katılımcı Üye
13 Şub 2006
607
6
c:\Trojan.ex
YÜZÜNDE TÜMÖR ÇIKAN KIZIN İNANILMAZ GÖRÜNTÜLERİ!..

Yüzünde 7.26 kg ağırlığında tümör tespit edilen* 14 yaşındaki Marlie Casseus* Miami'deki Holtz Çocuk Hastanesi'nde cerrahi operasyon geçirecek. Masraflar için dünyanın her yerinden yardımlar yapılıyor.


Yüzünde 7.26 kg ağırlığında tümör tespit edilen* 14 yaşındaki Marlie Casseus* Miami'deki Holtz Çocuk Hastanesi'nde cerrahi operasyon geçirecek.


Masraflar için dünyanın her yerinden yardımlar yapılıyor.


İşte fotoğraflar...http://www.habervitrini.com/tools/imagesearch.asp?execute=radD7947&Width=

http://www.habervitrini.com/tools/imagesearch.asp?execute=radB3DB1&Width=

http://www.habervitrini.com/tools/imagesearch.asp?execute=rad08F77&Width=

http://www.habervitrini.com/tools/imagesearch.asp?execute=radD93EF&Width=
 

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
allah ol dese herşey olur arkadaşlar sizde biliosunuz allah başa vermesin eer gerçekse çok harika yapmışlar eer bu fotoşop ise
 

hack.tr

Katılımcı Üye
20 Eyl 2007
450
1
bıde kafa tansıyonu dıe bıse war bızım burda 2 yasında cocuk var kafası bı gun balon gıbı bı gun normal
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.