Z Shadow Hakkında Uyarı

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,855
323
27
anka
Tamam ya konu kavgaya gidiyor artık kimse yazmasın ben uyarımı verdim . Paşa gönlünüz bilir!

VinLaden

Kıdemli Üye
13 Eki 2015
2,835
2
Oxymoron
Cebir - zor kullanma demek tabiki biliyorum ama herhangi bir hesap çalmak , çaldırmak , Resmi siteye saldırmak suçtur . Mesela şu Burak Koyunda mıdır Oyunda mıdır ne onun hesabını birşekil çaldın ne olcak direk savcılığa sonra mahkeme falan filan yani .

Cebir > Bilişim Suçu

TCK 5237

MADDE 2. - (1) Kanunun açıkça suç saymadığı bir fiil için kimseye ceza verilemez ve güvenlik tedbiri uygulanamaz. Kanunda yazılı cezalardan ve güvenlik tedbirlerinden başka bir ceza ve güvenlik tedbirine hükmolunamaz.

Türk birine bu işlemi yapıyorsan olacakların farkındasındır zaten. Bunların modemle iple falan alakası mı var şimdi?

ayberk2

Katılımcı Üye
28 Ocak 2011
478
0
Bursa
İp adresini her girdiğin site görür zaten. O zaman buraya da girme.
Tamamen boş bi konu.

Mint0q

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
788
0
Dostıum cidden hiç birşey bilmiyorsun daha fazla konuşup kendini rezil etme senin modemine nasıl girebilir modem e sadece yerel ağdan bağlanılır eğer yanlışım varsa düzeltin lütfen 192.168.1.1 veya 192.168.2.1 a modemin ip adresi gir hem senin dinamik ipni napsın adam modemi aç kapa ee o ip değişti ne yapabilir ipni bilsede zaten ip le hiç birşey yapamassın ddos atarsın dicemde öyle bir site neden sana ddos atmakla uğraşsın

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,855
323
27
anka
Dostıum cidden hiç birşey bilmiyorsun daha fazla konuşup kendini rezil etme senin modemine nasıl girebilir modem e sadece yerel ağdan bağlanılır eğer yanlışım varsa düzeltin lütfen 192.168.1.1 veya 192.168.2.1 a modemin ip adresi gir hem senin dinamik ipni napsın adam modemi aç kapa ee o ip değişti ne yapabilir ipni bilsede zaten ip le hiç birşey yapamassın ddos atarsın dicemde öyle bir site neden sana ddos atmakla uğraşsın

Evet bişey bilmiyorum sen ALLAH ' ın hergünü kod yapıyorsun , bir site için uğraşıyorsun , Kod yazmaktan uykusuz kalıyordun dimi pardon ! İşte ben bunların hepsini yapıyorum ve konu bitti ne yazarsanız cevap da veremiycem . ALLAH ' a emanet .

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Z-shadow u yiyen kişilerin İP adresini bulmak için hırs yapar tamam da z-shadow U ayarlarken bile vpn kullanılır karşı tarafta ki kişi eğer bu taktiğe kanıyorsa ondan mahkemelik olay felan beklemeyin dinamik ip adresi nerdeyse herkesle aynıdır modem arayüzüne girmek mi ülkenin yarısının çoğunda kullanıcı şifresi değişiktir yani içiniz rahat olsun. İyi Forumlar

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,855
323
27
anka
Z-shadow u yiyen kişilerin İP adresini bulmak için hırs yapar tamam da z-shadow U ayarlarken bile vpn kullanılır karşı tarafta ki kişi eğer bu taktiğe kanıyorsa ondan mahkemelik olay felan beklemeyin dinamik ip adresi nerdeyse herkesle aynıdır modem arayüzüne girmek mi ülkenin yarısının çoğunda kullanıcı şifresi değişiktir yani içiniz rahat olsun. İyi Forumlar

Halimden anlayan biri . Hiç düşünmezdim .

Mint0q

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
788
0
Evet bişey bilmiyorum sen ALLAH ' ın hergünü kod yapıyorsun , bir site için uğraşıyorsun , Kod yazmaktan uykusuz kalıyordun dimi pardon ! İşte ben bunların hepsini yapıyorum ve konu bitti ne yazarsanız cevap da veremiycem . ALLAH ' a emanet .
neyse ne diyim hll sana hangi dili bildiğinide merak ettim ve bu işi neden koda getirdin anlamadım ,Tek sen kod yazmıyorsun hemde

Serter19

Uzman üye
6 Nis 2016
1,039
0
Kendini düşük düşürüyosun yeter uzatma.Site ip adresini alsada almasada zaten her siteye girdiğinde türk telekomada request gönderiyor.Yani zaten türk telekomdan kaçmaz tamamen boş bir konu boşuna uzatıp post kasmaya gerek yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.