Zimbabwe Üniversitesi Hacked By Anka Red Team

SPEED 144HZ

Katılımcı Üye
15 Kas 2021
405
117
Latvia
i7ovh1e.png

Zimbabwe üniversitesi tarafımca deface edilmiştir.

Kod:
https://ownzyou.com/zone?id=38842

Özel teşekkür @P4$A

i7ovh1e.png

Bunlar çok kaşınmaya başladı hadlerini bildirmek gerek

EymNDM.jpg
Elinize sağlık

Maveraün Nehr

Blue Team Expert
25 Haz 2021
975
1,861
41.303921, -81.901693
Yaşşa la bah0
Bir de İndex üstü yapan kişi veya kişi topluluğundan bazı isimler tanıdık geldi tahminim bunların çoğu eski THT üyesi. Uzaklaştırma alan üyeler bir araya gelip kendi aralarında bir tim kurmuşlar forumu da yakından takip ediyorlar. Bu tarz oluşumlar çok yaşamıyor. 2012'de kurulup kuruluşundan 9 ay sonra siber dünyaya veda eden bir sürü domain hatırlıyorum. Yazık buda onlardan birisi...

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
Yaşşa la bah0
Bir de İndex üstü yapan kişi veya kişi topluluğundan bazı isimler tanıdık geldi tahminim bunların çoğu eski THT üyesi. Uzaklaştırma alan üyeler bir araya gelip kendi aralarında bir tim kurmuşlar forumu da yakından takip ediyorlar. Bu tarz oluşumlar çok yaşamıyor. 2012'de kurulup kuruluşundan 9 ay sonra siber dünyaya veda eden bir sürü domain hatırlıyorum. Yazık buda onlardan birisi...
Adamlar çok zekice davranıyor kim biliyordu onları güzel bir reklam uygulaması yapmışlar. Çoğu eski tht üyesimidir bilemem nickleri hiç tanıdık gelmedi fakat öyle bile olsa neden bu insanlar forumdan uzaklaştı onu da konuşmak lazım. Ben 2015 de ug timde yer aldığımda revo b0yner gibi üstadlardan öğrendim bu işi sonra zakkumun anasonda ki sözleri gibi masadan bir bir eksildi dostlar. Saymaya kalksak belki kimlerin isimleri çıkacaktır daha kimisi pozisyonunu kötüye kullanıp ayrıldı kimiside pozisyonunun getirmiş olduğu gücü kötüye kullanarak iyi insanları dışarı ittiler. Artık eski forumculuk da kalmadı. Her şeyin yasak olduğu bir ülkede yaşıyoruz elimizde bir dal raid kalmıştı onu da TR'ye erişimi kapattılar teşekkürler BTK.

Bahadır-Şad

Katılımcı Üye
23 Tem 2021
951
881
SaMuRai
Yaşşa la bah0
Eyvallah abi. Madem forum kurdular index üstü index yaparak kendilerini geliştiremezler.

wezox.py

Üye
10 Şub 2022
189
90
Türkiye
Eline sağlık bir şey farkettim birsi daha hacklemiş farklı index basmış ve thtye gönderme yapmış tht index basamıyo gibi bişiler gevelemiş

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,932
1,814
31
MyKrallife
i7ovh1e.png

Zimbabwe üniversitesi tarafımca deface edilmiştir.

Kod:
https://ownzyou.com/zone?id=38842

Özel teşekkür @P4$A

i7ovh1e.png

Bunu yazarak tht ye saldırı acmadiklarini veya rakip olmadiklarini belirtmişler:
iki tane haber yaptık amacımız tht yi yada üyeleri kötülemek değil amacımız tht nin çöküşte yanlış politika izleyip sürekli insanları ban atmasını anlatmaktı tht ye dur demekti elbet ki tht modları üyeleri filan görevlerini yapcak fakat bu iş böyle olmaz kral , ayrıca amacımız tht ile kavga etmek değil üyelerinin saçma sapan davranışları index üstü attık diye bağırıyorlar madem index üstü yiyorsun o zaman niye düzgünce index atmıyorsun düzgünce at index yeme ayrıca bazı kişilerin adı geçmiş amacımız sözlü hakaret değil şunu anlayın ama forumuma gelip spam ve fake konu açarsanız cevabı veririz ama yok düzgünce forumda oturmak istiyorsanız çay kahve yiyecek atıştırmalık veririz keyifli döküman okumalar dileriz ama eğer küfüre kavgaya geldiyseniz bittiniz siz 🙂 dediğimiz gibi bulaşmayana bulaşmayız amacımız tht değil üyelerinin yaptığı lamerlık ayrıca tht yi eleştirdik diye küfür yiyorsak bu sizin seviyesizliğiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.