Zip key v7.0.1180

dead team

Katılımcı Üye
3 Eki 2006
632
0
cehennemin dibi
Zip Key unuttuğunuz ve saatlerce uğraşıp açamadığınız zip gibi sıkıştırılmış klasörlerin şifrelerini tarayıp çözebilen bir yazılım.
Programın Özellikleri:
-5.000.000 milyon şifreyi bir kaç saniyede tarayabiliyor. (Sadece P4 bilgisayarlar için* P3 ve altındaki bilgisayarlarda daha az tarama yapıyor.)
-128 bit ve 256 bit güvenlikteki zip şifrelerini de çözebiliyor.
-Self-Extracting Zip dosyalarının (SFX) desteği de var.
-Zipteki şifreyi çözmek için sözlük saldırıları da yapabiliyor.
Programın tam sürümünden farkı zip şifresinin sadece 2 hanesini size söylüyor olması.
Not: Programın tam sürümüne sahip olmak için 45$ ödemeniz gerekiyor.
işte link: https://tik.lat/9v8wU
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.